Collaboration

Aussie 3 Minute Miracle Lİght Aussome Volume

Aussie -3-Minute-Miracle-Lİght-Aussome-Volume-watsons-blogger-gleam-fashion-durulanabilir-saç-köpüğü

Yaklaşık bir iki haftadır denediğim Aussie 3 minute miracle light saç köpüğünü sizlerle paylaşmak istedim. Aussie 3 minute miracle Light durulanabilir saç köpüğü. Ürünün vaadi saçlarınızı olduğundan daha uzun ve hacimli göstermek! Sonuç dolgun ve hacimli göstermesi 10 üzerinden 10 veriyorum.

Saçlarınız benim gibi dümdüz (pırasa da diyebilirsiniz) ve hacimsizse kesinlikle denemeniz gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Peki diğerlerinden farkı ne, piyasada aynı vaadi üstlenen bir çok ürün var zaten (ki bir çoğunun işe yaramadığını tecrübe ederek öğrendiğimizi varsayıyorum) diye soruyorsanız işte kendi tecrübeme dayanarak yaptığım analiz;

Aussie -3-Minute-Miracle-Lİght-Aussome-Volume-watsons-blogger-gleam-fashion-moda-kozmetik

Öncelikle en önemli özelliği kesinlikle silikon içermiyor oluşu. Bilmeyenler için kısaca değinmek gerekirse silikon, saçın tüm yapısını kaplayarak saçta wow effect yaratan bir madde. Hani bir ürünü banyoda kullanırsınız ve o an gerçekten parlak ve hacimli hissedersiniz saçınızı. Ertesi gün olunca da ‘saçlarım keçe gibi bir gün yıkamasam hemen kafama yapışıyor’ diyorsunuz ya işte bunlar hep silikon! Çünkü saçı sarıyor ve anında bir hacim yaratıyor ancak bu illüzyon çok kısa sürüyor ve saçınızın nefes almasını engelleyerek kafanıza yapıştırıyor. Uzun vade de süpürge ucu gibi kırılmış, kopmuş kısacası nefessizlikten ölmüş saçlarınız oluyor. Bu nedenle saç bakım ürünlerinde (hatta bana göre tüm ürünlerde) silikonsuz olanlar tercih sebebi olmalı tıpkı Aussie 3 Minute Miracle Light gibi.

Diğer önemli özelliği ise durulanabilir bir ürün olması. Saça volüm vermek için bir çok durulanmayan köpük ve saç spreyi bulunmakta piyasada. Zaten ince telli ve dayanıksız olan saçlarımıza ‘hacim’ vermek adına bir de bunları uyguladığımız zaman saçlarımız daha da ağırlaşıyor. İnce yapılı olan saç telleri de bu ağırlığı kaldıramadığı için iyice sönüyor ve kafamıza yapışıyor. Bu nedenle volüm söz konusu olduğunda benim tercihim her zaman durulanabilir ürünler.

Aussie 3 Minute Miracle Lİght’ın içeriğinde bulunan Avustralya su yosunu saçlara bakım yapmak için harika bir nem kaynağı, kendine has hafif ve de kalıcı kokusu da Aussie 3 Minute Miracle Lİght’ın ekstra bonusları. Benim düşüncelerim bu yönde eğer şans vermek istiyorsanız Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Herkese sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir