Collaboration,  Men Style

Babalar Günü Hediyesi Ne Alemde?

Malumunuz erkeklere hediye almak aslında pek zordur. Belki erkekler buna katılmayacak ancak tüm kadınların bana hak veren mırıldanmalarını duyar gibiyim. Eh bir kozmetik, bir parfüm ya da şık bir elbiseye havalara uçmayacak bir kadın tanımıyorum diyebilirim. Peki, babalar günü hediyesi ne alemde?

30 sene sonra ilk defa babamın çatısı altında olmadığım bir Babalar Günü geçireceğim. Bu nedenle ona gölek, tshirt gibi sıradan ve tek sezonluk hediyeler almak istedim. Uzakta olmanın verdiği bir duygusallık olsa gerek J Bu nedenle biraz babamın ne sevdiğini, hangi mağazalara girdiğinde mutlu olduğunu düşündüm. Aklıma direk Media Markt geldi. Ben AVM’nin içerisinde 76404095 adet mağaza gezip hepsinde kendime göre bir şeyler bulurken babamın sadece Media Markt’da uzun uzun vakit geçirdiğini ve her gidişimizde ‘bunu almalıyız’ diyerek bir şeyler alıp çıktığını hatırladım. Eh ne de olsa elektronik eşyalar erkeklerin bebekleri gibi. Bence babalar günü hediyesi almak için harika bir seçim olacak.

 

Bu arada madem araştırdım size de bazı tavsiyelerde bulunayım. Dilerseniz mağazayı tercih edebilirsiniz tabi ama webe özel fırsatlar için Media Markt internet sitesine de bir göz atmayı unutmayın.

 

Hepinizi öper, güzel bir babalar günü dilerim G!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir