Life Style

Baby Lips Electro Türkiye’de

baby-lips-electro-blogger-yorumu

Baby Lisps Electro artık Türkiye’de! Hepimiz Baby Lipslerin bir kısmının daha Türkiye’ye gelmesine oldukça sevinmişizdir. Yabancı bloggerların fotoğraflarına bakıp meraklanıp özendiğimiz ürünler yavaş yavaş Türkiye’ye giriş yapıyor. Gerçi biraz fazla yavaş olduğunu sitemli bir şekilde söylemek isterim. Peki, Baby Lisps Electro renkleri ve nemlendirmesi nasıl?

baby-lips-electroBaby Lisps Electroları gördüğüm zaman acaba dudağa neon renk mi veriyor diye düşünüp almaktan çekinmiştim ancak merak ağır bastı ve sarı renk haricindeki tüm renkleri aldım. Renkleri hiç de öyle düşündüğüm gibi neon değil! Sadece bildiğimiz babay lispslere göre daha canlı renklere sahip ve nemlendirme olarak da bir önceki deri gibi gayet başarılı.

baby-lips-electro-nemlendirmesi-gleam-fashion-blog-blogger-yorumlarıMor olan dahil her birini günlük hayatta rahatça kullanabilirsiniz. Dudaklarıma renk vermesi amacı ile benzer renkteki rujlarımın altına kullanmayı alışkanlık edindim. Böylece dudaklarım nemlendiği için kuruma ve toplanma olmuyor, hem de sürdüğüm ruj rengi daha çok ön plana çıkıyor.

baby-lips-electro-renkleriEğer henüz almadıysanız tavsiye edeceğim bir ürün! Umarım diğer serileri de bir an önce Türkiye’ye gelir. Hayır dudak balmlarına çok ihtiyacımız olduğu için değil, sadece bu kötü ayrımcılığa sinir olduğum için.

baby-lips-electro-turkiyeSevgiler, G!

baby-lips-electro-denemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir