Genel

Beckham İntimately Yours Women Parfüm Yorumu

Mutlu hafta Sonları! Yeni parfüm denemesi ile başlıyorum haftaya. Parfümümüz Beckham İntimately Yours Women, yorumları ise yazının devamında hadi takip edin.

Does it use perfume? I wonder comments.

Öncelikle Backham İntimately Yours kadın parfümü orta notalarda kendini hissettiren meyvelerle yola başlıyor. Kapanışı odunsu notaların keskin çizgileriyle yapan parfümde Üst nota: Bergamot, frezya, armut. Orta nota: Afrika portakal çiçeği, frangipani, zambak.Alt nota: Vetiver, iris, sandal ağacı.

Peki benim Parfümümüz Beckham İntimately Yours Women yorumum ne? Öncelikle çok hafif ve çekici bir kokusu olduğu inkâr edilemez. Bu parfümü ilk olarak arkadaşımda gördüm ve bende demek istedim. Ancak maalesef bende onun teninde olduğu kadar güzel durmadı. Özellikle çok açık bir ten rengim olduğu için her parfümün çok yakışacağını söyleseler de durum hiç de öyle değil. Her kadına yakışan ve yakışmayan parfümler var tabi ki.

Ben düşünüyorum ki kesinlikle bir CK kadınıyım ben. Onun her parfümü tenime cuk oturuyor. Ancak yine de şişesi güzel olan ve ilk görüşte burnuma hoş gelen kokuları denemekten de geri kalmıyorum. Peki siz bu parfüm hakkında ne düşünüyorsunuz? Deneyenleriniz var mı?

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir