My Style,  streetstyle

Beyaz Ceket

gleam-fashion-blog-ankara-bloggerNisan ayında havaların kafası oldukça karışıktı. Bir hafta sonu baharı andıran beyaz kıyafetlerim ile güneşin altında gülümseyen pozlar verirken, başka bir hafta sonu yatak odamdan kar yağışını izledim. Böyle havalarda giyinmek oldukça zor, özellikle de benim gibi sabah soğuğunda dışarı çıkarıp, öğle sıcağını hissedip, gece ayazında eve dönüyor iseniz.

beyaz-ceket-nasıl-kombinlenir-ceket-kombinleriBeyaz ceket kombinim Nisan ayında bol güneşli bir havada fotoğraflandı. Yüzümün bu kadar gülmesinin tabii ki bu güzel hava ile çok ilgisi var. Ayrıca beyaz rengin farklı bir enerjisi olduğunu da düşünüyorum. Saf, temiz ama güçlü hem de çok güçlü! Bu nedenle iş hayatında (eğer hemen kirlenmekten korkmuyorsanız) bahar ve yaz aylarında bolca kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Hem ışığınızı yansıtacak hem de size sakin bir güç verecektir.

mango-beyaz-ceket-kombin-önerisi-ootd-blogger-style-turkeyBaharın o hafif ılık rüzgarlı ve bol güneşli günlerinin bir an önce gelmesi dileği ile bol bol gülümseyin.

kombin-önerisi-ünlü-bloggerlar-gleam-fashion-best-fashion-blogSevgiler.

ne-giydim-pembe-ruj-topgirl-style-blogger

ojesizgezmeyenlerkulübü-gleam-fashion-blog-oje-desenleri-yapımı

moda-blogları-kombin-önerileri-baharlık-kombinler-beyaz-ceket-kombini

zara-püsküllü-clutch-ofis-stili-gleam-fashion-bloggerNe Giydim; Ceket: Mango, Bluz: Mango, Pantolon: Zara, Çanta: zara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir