streetstyle

Beyaz Gömlek Kombinleri

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolonBeyaz sıradan bir gömlek ne kadar işinize yarar hiç düşündünüz mü? Tam bir hayat kurtarıcıdır beyaz gömlek kombinleri.

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-ankaralı-bloggerBir beyaz gömlek ile isterseniz çok önemli bir iş görüşmesine gidebilirsiniz, isterseniz altına siyah deri bir şort geçirip sokaklara atabilirsiniz kendinizi. Emin olun hiç biri şekilde fazla ya da az durmayacaktır.

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-blogger-kızlar-siyah-pantolonBu nedenle tasarımcılar da bu konuda fazla cüretkâr davranıyor ve oldukça fazla boyut ve şekillerde beyaz gömlekler üretiyor.

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-kot-gömlekİşte bunlar da sokak modasından ilham alalım diye yayınladığım beyaz gömlek kombinleri. Umarım haftanın son gününde size ilham veririler.

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-turkish-fashion-blogBu hafta sonu beyaz gömlek kombinleri gelir mi acaba? Takipte kalın. Herkese sevgiler.

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-türk-moda-blog

beyaz-gömlek-kombin-türk-moda-blog-gleam-fashion-fashion-blogger-street-style-sokak-moda-stil-beyaz-gömlek-nasıl-giyilir-beyaz-gömlek-kot-pantolon-ünlü-moda-blogger

 

 

 

 

 

17 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir