My Style,  streetstyle

Bir Beyaz Elbise

bir-beyaz-elbiseBir beyaz elbise tüm hayatınızı kurtara bilir! Biraz abartı mı oldu pekala haklısınız ama tüm yazı kurtaramayacağını kimse iddia edemez. Sizce de öyle değil mi?

beyaz-elbise-moda-blogları-alaçatı-kombin-önerileri-bloggerlar-gleam-fashion-blogBir kere yaza en çok yakışandır beyaz elbise . Renklerin ve duyguların en masumudur. Bu yüzdendir ki Hacımemiş sokaklarında gezerken rengarenk pembe, mavi boyanmış, süslenmiş duvarlar ve pencereler yerine bu yıkık dökük biraz ihmal edilmiş, biraz unutulmuş, makyajlanmamış bu masum duvarı görür görmez fotoğraf çekilmek istedim.

beyaz-elbise-moda-blogları-alaçatı-kombin-önerileri-bloggerlarÇünkü en az bu duvar kadar masum ve makyajlanmamış bir elbise giyiyordum. Hatta öyle ki size burada yazabileceğim bir markası bile yok! O kadar masum işte. Bu yaz çıktığım üç tatilde de benimle birlikte gelmeye bu yüzden hak kazandı.

zara-sandalet-pembePeki kolyem? İşte Layella Boutique bu kolyeyi böyle masum anları ve kombinleri taçlandıralım diye yapmış olacak ki hiç fazlalık gelmedi, hiç göze batmadı. Sadece uyumlu bir şekilde eşlik etti. Bu yaz takmayı en çok sevdiğim kolyemdi diyebilirim. Ne de olsa beyaza en çok yakışan renk mavidir. Özellikle Alaçatı’da ise.

Layella-Boutique-kolye-kombinleriYaklaşan kış kalbinizdeki renkleri söndürmesin. Sevgiler G!

beyaz-elbise-moda-blogları-alaçatı-kombin-önerileri-gleam-fashion-blog

Bir yorum

  • Ünal

    Blogunuzu inceleme fırsatı buldum.Gerçekten çok güzel yazılar kaleme almışsınız.Moda ile ilgili yeni yazılarınızı merakla bekliyorum. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir