My Style,  streetstyle

Black Shot

zara-skort-mango-gömlek-zara-ayakkabı-moda-bloggerı-gleam-fashion-ankara-moda-en-moda-bloglar-kışlık-kombin-önerisi-kış-kombinleri-kışın-ne-giylirSiyah ve beyaz en risksiz iki renk! Her zaman her ortamda yan yana getirip kullanabileceğiniz ne az kalacak ne çok göze batacak muhteşem ikili.

skort-şort-etek-zarf-etekzarf-şort-kombin-önerileri-ofiste-ne-giysem-kışın-ne-giysem-mango-gömlek-siyah-beyaz-gömlek-opak-çorap-popular-fashion-blogger-turkey-ankara-en-moda-bloggerlarAncak ben bu iki rengi genellikle ofise giderken off ne giysem diye saatlerce düşündükten sonra artık daha fazla uğraşmamak için hemen kombinleyip çıkıyorum. İşte bu da öyle günlerinden birinde oluşturulmuş bir kombin. Hızlı ve risksiz!

zara-asimetrik kesim-topuklu-ayakkabı-ofiste-ne-giysem-işe-giderken -ne-giyilir-opak-çorap-kombini-gleam-fashion-blogHafta sonunu dört gözle bekleyen herkese mutlu haftalar diler. Sevgiyle kalın.

skort-şort-etek-siyah-zara-ne-giydim-kombin-önerileri-what-i-wore-look-of-the-day-moda-bloggerları-moda-blogu-mango-gömlek-siyah-beyaz-gömlekNe Giydim

Gömlek / Shirt: Mango

Skort / Shoes: Zara

 

 

 

 

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir