Collaboration,  Life Style

Bu Yazın Şarkısı Cornetto ve Murat Boz’dan! Geç Olmadan

Yaz dediğin Algida Cornetto şarkısı olmadan başlamaz! Bu yaz, Algida ve Murat Boz işbirliğinde muhteşem bir şarkı ile başladı diyebilirim. Tabii Cornetto şarkısında Murat Boz’u görünce şaşırmadım değil çünkü daha önceden uzun vadeli farklı işbirlikleri mevcuttu markanın. Ancak markayı ve Murat Boz’u çok yakıştırdığımı söylemek istiyorum. Enerjileri harika tutmuş. Eh sanıyorum Murat Boz hayranları bu durumdan çok memnun olmuşlardır ve şarkı şimdiden dillerine dolanmıştır. Şarkının enerjisi de sözleri de çok iyi. Ne de olsa o buğulu sesi ve çekici enerjisi şarkının her bir tonunda hissediliyor.

Şarkı kadar klipte harika olmuş.  Tam bir yaz aşkısı tam bir yaz klibi. İzlerken gözleri dolacak kadar romantik olanlar burada mı? Peki klibi izledikten sonra arkadaşları ile küçük bir karavan kiralayıp yollara düşme fikri kuranlardan ne haber. İnanın klip bittiğinde tam olarak aklımdan bu geçmeye başladı.

Şarkı, klip, Murat Boz filan deyip konu buralara kadar gelmişken benim yazın en sevdiğim dondurmanın Algida Oreo Chocolate Disk olduğunu söylemeden de geçmeyeyim. Sizin favori Algida dondurmanız hangisi?

Neyse çok uzatmak istemiyorum henüz izlemediyseniz Murat Boz ve Algida işbirliği ile yayınlanan Geç Olmadan video klibini İzlemek için yazının devamını oku ikonuna tıklayabilirsiniz.  

Murat Boz Geç Olmadan Sözleri:

Aşk güzel şey geri çevirme

Olmaz deme, duymaz deme

Belki de onun da gönlü sende

Söyle içinden ne gelirse

Aşkta kolayı var git yanına İlk adımı at durma oyalanma

Kalbim sığmıyor dünyalara

Tutma kendini açıl ona

Yarın çok geç olmadan

Ona sıkı sıkı sarıl, aldırmadan

Bak zaman akıp geçiyor

 Hadi boş ver git ardından

Koş ardından

Çabuk ezberleyin ve plajlarda söylemeye başlayın diye şarkının sözlerini de paylaşıyorum ve rica ederim. Çünkü siz Murat Boz’u ve Algida’yı seviyorsunuz. Ben de sizi seviyorum tabi ki 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir