Collaboration,  Genel,  streetstyle

Bulunduğunuz Ortamda Abiye Giyim Ürünleriyle Dikkat Çekin

Nişan, düğün, evlilik yıldönümü, doğum ya da farklı organizasyonlarda değerlendirilebilecek gece elbiseleri, farklı modellere sahip olmalarıyla kişiye çok sayıda alternatif sunar. Çeşitli markalar tarafından tasarlanan ve giyim tarzınıza göre şekillendirilen ürünler, katıldığınız davetlerde ön plana çıkmanıza olanak tanır.

Her Tarza Uygun Elbise Modelleri

Seçeceğiniz modele göre mini ya da maksi boy elbiseye alternatif olarak pantolon da kullanabilirsiniz, farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Mini boy elbiselerden hoşlanıyorsanız; nakışlı, astarlı, dik yakalı modeller gayet hoş görünmenize yardımcı olur. Seçeceğiniz ürünün fermuarlı olması ise giysiyi kolayca giymenize imkan verir. Sade tasarımlara yönelmek arzusundaysanız, geniş askılı ve işlemesiz giysileri seçip düz ya da topuklu ayakkabılarla bir arada değerlendirebilir, şıklığınızı en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Kendinizi daha rahat hissettirebilecek maxi boy elbiseler, görünümleri sayesinde katıldığınız özel günlerde ön plana çıkabilirsiniz. Farklı renk ve modeldeki bu tür kıyafetleri topuklu ayakkabılarla birlikte değerlendirdiğinizde çok daha zarif ve olduğunuzdan daha uzun boylu görünebilirsiniz.

Ayrıca, gece elbisesi seçimi yaparken ten renginizi göz önünde bulundurmanızda büyük yarar vardır. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz modelde gizli fermuar ayrıntısının kullanılıyor olması, seçiminizde etkili olabilir. Böyle ayrıntılar dışarıdan görünmeyeceği için giysinin estetik durumunu olumsuz yönde etkilemez; bilakis elbiseyi rahat giyip çıkarmanıza yardım eder.

Abiye Giyim Modelleriyle Şıklığı Yakalayın

Tercihinizi dekolteli modellerden yana kullanmayı düşünüyorsanız, bu noktada değerlendirebileceğiniz çok sayıda abiye elbise bulunur. Sırt dekolteli ve ince askılı olan giysiler, sırt dekoltesinden hoşlananlara hitap eder.

Omzu açıkta bırakan, yakası bisiklet ve büzgülü giysiler ise genellikle omuz dekoltesiyle ön plana çıkmak isteyenler için ideal yapıdadır. Bazı modellerin yaka kısımlarında yer alan metal aksesuarlar, giysinizin üzerinde farklı aksesuarları kullanmanıza gerek bırakmayan şık detaylara arasında bulunur. Degaje yakalı ürünler ipek kumaşla bir araya geldiğinde adeta uçuşan kelebekler gibi zarif bir görüntü sergilemenize ortam hazırlar.

Serin bahar geceleri için dizayn edilen uzun kollu ve “V” yakalı giysiler, sahip oldukları çiçek desenleri ile bulunduğunuz ortama renk katmanızı imkan tanır. Bu tür modellerde yer verilen düğmelerin gizlenmiş yapıda olması ve giysinin yırtmaç detaylarıyla zenginleştirilmesi, ürünü tercih nedeniniz haline gelebilir. İki parça görünümlü elbiseler etek bluz giyilmiş havası oluştururlar. Bel kısmında fazlalıklarından şikayet edenlerin fazlalıklarını saklamasında önemli rol sahibi olan bu tür modeller, farklı renk seçenekleri ile kusursuz bir görünüme kavuşulmasını sağlar.

Tüm bu yazılanları göz önünde bulundurarak katıldığınız gecenin en gözde konuğu haline gelebilir, giydiklerinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir