Collaboration,  Genel,  streetstyle

By Julia ile Büyük Beden Abiyelere Merhaba

 

Büyük-Beden Abiye- byjulia.com

Merhaba, daha önce yazılarımda büyük beden giyimden bahsetmiş hatta ünlü bir büyük beden manken ile işin püf noktaları üzerine röportaj yapmıştım. Sizlerden özellikle modaya uygun giyim ve büyük benden abiyelere nasıl ulaşabileceğiniz hakkında sorular almıştım. Şimdi sizi onlardan biri ile tanıştırıyorum büyük beden abiyelere ulaşmak için tıklayınız.

Büyük-Beden Abiye _ byjulia.com

Daha önceden bildiğiniz tamustumegore.com artık byjulia.com oldu! Büyük beden günlük giyimden büyük beden abiyelere kadar aradığınız tüm ihtiyaçlara son moda tasarımlar ile cevap veren bir online alışveriş sitesi!

Yeni yıl gecesi için abiye kıyafet arayışında iseniz ürünlere mutlaka göz atmalısınız. Koyu renkli elbiselerden, ışıltılı aksesuarlara kadar pek çok çeşit bulacaksınız. Ayrıca son zamanların trendi olan bir beden ince gösteren kalıplı elbiseleri de henüz denemediyseniz byjulia.com da inceleyip deneyebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye _ byjulia.com

Büyük beden giyim konusunda en büyük sıkıntı genellikle doğru kot pantolonu bulmak oluyor. Eğer büyük bedende üzerinize tam olarak uyacak ve dar paça kot pantolon bulamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü dar paça Jean serisi tam da bu sorun düşünülerek oluşturulmuş. Byjulia.com un tadını çıkarmanızı dilerim. Sevgiler.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir