Genel,  Life Style

Calvin Klein Beauty Parfüm / Yeni Parfümüm

 

Yaz güzeldir, yaz kokuları da bir o kadar güzel ve benim yeni yaz kokum Calvin Klein Beauty! Aslında parfüm konusunda sadık bir Calvin Klein kullanıcısıyım diyebilirim. Çünkü Beauty’den önce şişelerce Euphoria kullanmış birisiyim. Ancak bu yaz parfümümde küçük bir değişiklik yapmak istedim. Bu yaza Calvin Klein Beauty ile girmeye karar verdim.

 

Eğer siz de kendinize yeni bir parfüm arıyorsanız en azından bir denemizi öneririm ancak şunu unutmamak gerekir ki her parfüm her tende farklı gösterir kendini. Bu nedenle sakın denemeden arkadaş tavsiyesi ile hareket etmeyin. Özellikle de koyu tenli olanlarda parfüm çok riskli. Benim gibi şeffaf denecek beyazlığa sahip olanlar ise bu konuda daha esnek davranabilirler diye düşünüyorum. Parfümü mutlaka deneyerek alın ama bu illaki parfümü denediğiniz yerden alacağınız anlamına gelmiyor tabi ki 🙂 Calvin Klein Beauty benim daha önceden denediğim ve sevdiğim bir kokuydu. Daha sonra internetten biraz araştırma yaptım ve piyasadan daha ucuza alabileceğim bir online alışveriş sitesi buldum; mizu.com. Kargosu çok hızlı (2 günde geldi) ve güzel paketleme ile gönderiyorlar. Ayrıca sipariş sonrasında benim hatamdan kaynaklanan bir sorunu online olarak yazdığımda ise hemen geri dönüş yapıp cevapladılar ve yardımcı oldular. Yani online alışverişten beklediğimiz en önemli şeylerin başında gelen güven ve ilgiyi kesinlikle sağladıklarını söyleyebilirim. Ancak internetten okuduğum bazı yorumlar herkesin benim kadar memnun kalmadığını da gösteriyor. Ürünün kokusunun kalıcılığından şikâyet edenler ve orijinal olmadığını iddia edenler var. Bu alışverişimde belki de ben biraz şanslıydım, bilemiyorum ama fotoğraflardan da göreceğiniz gibi ürünü kullandım ve kalıcılığından inanılmaz memnunum. Üstelik orijinal kokusunu biliyorum ve herhangi bir sahte olma şüphesi uyandırmadı bende. Tabi bu deneyimim sadece benimle sınırlı değil. Ofiste bir çok sipariş verdik ve burada yazdıklarım ortak kanaatimizdir.

 

Ve sonuç olarak güvendiğiniz yerden alacağını bir parfüm yaza daha taze başlamanızı sağlayacaktır. O yüzden artık kışlık parfümlerinizi (bitmedilerse bile) kış için bir kenara ayırın ve yaz kokularının tadını çıkartın. Herkese mutlu bir hafta diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir