Collaboration

CelluBlue Selülit Giderici Vakumlu Masaj Kupası

CelluBlue-Selülit-Giderici-Vakumlu-Masaj-Kupası-selülit-masajı-selülit-için-ne-yapılmalı-CelluBlueSelam, havaların ısınması hepimizin içini kıpır kıpır etse de benim gibi kışın tembellik yapan herkes bikini sezonunun gelişini buruk bir şekilde karşılıyor olabilir. Tabi ki her akıllı kadın gibi zararın neresinden dönersek kardır diyerek hızlı bir şekilde forma girme yolları aradım. Birkaç küçük karar, birkaç yeni ürün ve birde spor salonu üyeliği yenilemesi ile bu haftaya hızlı başladım diyebilirim. Eh bu hızlandırılmış süreci de elimden geldiği kadar burada sizlerle paylaşmak istiyorum ki bir nebze ilham verebileyim.

CelluBlue-Selülit-Giderici-Vakumlu-Masaj-KupasıÖncelikle küçük ama oldukça etkili bir ürün ile başlamak istiyorum, CelluBlue Selülit Giderici Vakumlu Masaj Kupası. Avuç içinize sığacak büyüklükte olan bu selülit giderici masaj aleti beklentilerimi aşan bir performans ile beni şaşırttı. Tam sonuç almak için 30 günü tamamlamak gerekiyor bence ama yine de daha fazla geç kalmadan öneri bekleyen takipçilerim için gözlemlerimi paylaşmak istedim.

CelluBlue-Selülit-Giderici-Vakumlu-Masaj-Kupası-selülit-masajı-CelluBlueÖncelikle ürünün kullanışından bahsetmek istiyorum. Selülit problemi olan bölgeyi bolca yağlamanız gerekiyor. Burada ister masaj yağı, ister bebek yağı isterseniz de zayıflatma özelliği olan herhangi marka ve özellikte bir yağ tercih edebilirsiniz. Tamamen size kalmış. Yağ kullanmanızın önemi şu ki deriyi tahriş etmeden kolayca masaj hareketlerini uygulayabilmek.

selülit-masajı-selülit-için-ne-yapılmalı-CelluBlueYağlama işlemi bittikten sonra avucunuzda CelluBlue’yu avuç içimize alıp hafifce sıkıştırıyoruz. 3 saniye kadar o bölgenin üzerine bırakıp, CelluBlue ‘nin selülitli deriyi içine hapsetmesini bekliyoruz.

İyice yağladığınız selülitli bölge üzerinde 3 dakika aşağıdan yukarıya doğru 1 dakika da soldan sağa doğru selülit masajı uyguluyoruz. Bu hareket istediğimiz etkiyi almak açısından oldukça önemli. Bu hareketle CelluBlue selülitli bölgeyi içine hapsederek yağ hücrelerinin yakılmasında gerekli olan lipolizi tetikliyor. Aynı zamanda lenf, damar yolu ile kan dolaşımınını da hızlandırıyor. Zaten selülitin oluşumunun en önemli nedeni bu dolaşımın oldukça yavaşlaması yolu ile yağ birikmesi değil mi?

CelluBlue Selülit Giderici Vakumlu Masaj Kupası’nın bence en büyük avantajı, diğer selülit gidericiler gibi pil ya da priz gereksinimi olmadan kullanılabilmesi. Böylece seyehatlerde bile yanınızda taşıyabilecek ve rutininizi aksatmayacaksınız. Ayrıca bu işemleri gerçekleştirmek için priz başında beklemenize de gerek kalmayacak. Üstelik elektrikli aletlere göre fiyatının çok ucuz olmasının yanı sıra diğerleri gibi pili bitmiyor, eskimiyor ve bozulmuyor. Hipoalerjenik bir tıbbi maddeden üretildiği için asla alerji yapmıyor. Ayrıca sevimli kesesi ile saklaması da çok kolay.

Uygulamadan sonra bir saat içerisinde mutlaka iki barda su içmelisiniz ki vücudunuz ödem toplamasın. Ayrıca sabah ve akşam günde iki kere uygulamanız halinde en etkili sonucu alacağınızı belirtmek isterim. son olarak benim eklemek istediğim birkaç şey var. Ürünleri tek başlarına kurtarıcı olarak düşünmeyin. Daha çok su için, hareket etmek için daha çok bahane üretin ve daha düzgün beslenmeye çalışın. Tabi ki tüm bunları elinizden geldiği kadar yapın. Son alarak bu ürüne ulaşmak için tıklayın.

Herkese sevgiler G!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir