Collaboration,  Genel

Ciddi İlişki Arayanlar için Hawaya Uygulaması Artık Türkiye’de

Kanada, Almanya, Singapur, Kuveyt, Suudi Arabistan, Endonezya, Malezya gibi ülkelerde hâlihazırda hizmet veren Hawaya, şimdi Türkiye’de! İdeal partnerini arayan ve kalıcı bir birliktelik kurmaya niyeti olan kadın ve erkeklerin yeni buluşma noktası olan Hawaya, geleneklere ve kültürlere saygılı, güvenilir, değerleri ve inançları ön planda tutan yaklaşımıyla tanışmanın ötesinde ‘’hayat arkadaşını”  bulmak isteyenlerin uygulaması oluyor.

Arapçada “Sevgi” anlamına gelen “Hawa” kelimesinden esinlenerek ortaya çıkmış bir ismi olan Hawaya Mısırlı bir online tanışma uygulaması ve eğer niyetiniz gerçekten ‘ciddi’ ise çok seveceksiniz. Çünkü bu uygulamada güvenlik ön planda! Selfie kontrolü sayesinde sahte kullanıcı oluşturulmasının ve ciddiyetsiz kullanıcıların içeride bulunmasının önü kesilmiş oluyor. Sonraki adımda like ve eşleşmeler devreye giriyor. Yani adım adım ciddi bir ilişkiye giden yolu güvenli ve eğlenceli bir şekilde kat etmiş oluyorsunuz.

Aslında uygulama hakkında daha fazla detay verebilirim ama bence buraya kadar okuduysan ve hala bekarsan, hem uygulamayı keşfetmek hem de hayat arkadaşını bulmak için buradaki linke tıklayarak uygulamaya gidebilirsin.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir