Genel,  Life Style,  My Style

Coffee İs a Language İn İt Self

Kahve başlı başına bir dildir. Kim inkar edebilir ki? Hayat tarzıdır mesela, güne başlarken ve günü bitirirken seninledir. Hem yorgunluğunu alır, hem muhabbetini derinleştirir. Kahvelerin tadı ve hazırlanışı da gittikçe derinleşiyor artık latteler, mochalar yerini 3. dalga kahvelere bırakıyor.

Bizde Kraz Kafe’de 3. Dalga diye tabir edilen kahvelerin yapılışlarını ve tatlarını denemeye gittik. Muhteşem bir kahvaltının ardından farklı demleme yöntemleri ile demlenmiş birbirinden lezzetli kahveleri denedik.

3.dalga kahvelerde yine damak tadınıza göre ister sert-yoğun isterseniz hafif ve aromalı tatları bulabiliyorsunuz. Çok daha kaliteli şekilde demlenen kahveler ile ‘kahve keyfini’ nin tadını sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz.

Havanın soğuk olmasından dolayı komple siyah giyindiğim günde kendimi mekanın dekorasyonundan dolayı yurtdışında bir kafede hissettim. Fotoğraflara bakında siz de bana hak vereceksinizdir. Şu an dışarıda kar ve elimde 1. dalga 😛 kahvem ile yazımı bitiyorum. 3. dalga kahveleri denemediyseniz mutlaka uğrayın derim

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir