Genel,  streetstyle

Current Obsession: Striped Outfits

Merhaba, hafta sonuna son iki kala yeni takıntımdan bahsetmek istiyorum. Çizgili kıyafetler / striped outfits!

Çizgili kıyafetler kombinlemesi hem çok eğlenceli hem de bir o kadar zor olan parçalardır. Enine çizgiler her zaman daha elegan görünür ama geniş basenleri daha da geniş gösterme ihtimali daha da yüksektir. Ancak bu durum çok da önemli değil diyorsanız ya da zaten fit bir vücuda sahibim diye düşünüyorsanız oldukça çarpıcı kombinler oluşturabilirsiniz.

Çizgili kıyafetler kombinlenirken pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz. Örneğin kalın çizgili bir eteğin üzerine ince çizgili bir ceket giyebilirsiniz. Tabi bu durumda ceketin içerisine giyeceğiniz bluz ya da gömlek oldukça sade olsa iyi olur. Çizgili bir şeylerle devam etmek istiyorsanız ayakkabınız da ya da çantanızda bu deseni kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak lütfen kıyafetlerinizde striped desenler varsa ayakkabı ya da çantadan sadece bir tanesinde striped baskı kullanmaya çalışın.

Bir başka kombinleme şekli aynı kalınlıkta fakat farklı renklerdeki çizgili kıyafetleri bir arada kullanabilirsiniz. Bu kesinlikle göz alıcı görünecektir. Bu durumda ayakkabı ve çantayı sade tutmanızda fayda var!

Çizgili kıyafetleri kombinlemenin bir başka yolu da onları puantiyelerle kombinlemektir. Kulağa biraz çılgınca gelse de mükemmel bir sonuç çıktığına defalarca şahit oldum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir