Collaboration,  Genel,  Life Style

Deniz Kum ve Güneşe Geri Sayım Başladı

jolly-tur-erken-rezervasyon

Dur daha kış bile gelmedi ne deniz kum güneşinden bahsediyorsun dediğinizi duyuyorum merak etmeyin. Ama artık şu tatil planlarınızı nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Pek çok çalışan insan gibi sizin de ne zaman izne çıkacağınız tabi ki şimdiden belli değil. Ancak bu hayalinizdeki tatili şimdiden planlamanıza ve herkesten çok daha avantajlı fiyatlara almanıza engel olmamalı öyle değil mi? Şimdi bu yazıları okuduğunuz bilgisayarınızın ya da telefonunuzun takvimini açın ve 2017 yılı bayram tatillerine şöyle bir göz atın. İşte, mutlaka bir tarihi gözüne kestirdin. Şimdide Jollytur’un erken rezervasyon fırsatlarını keşfetmek için tıkla. Böylece hayalindeki tatili çok daha uygun fiyatlara nasıl yapacağını öğren. Tamam tamam birşey değil 🙂

unnamed

Hem böylece sayılı gün çabuk geçer diyerek bu soğuk ve sevimsiz kış günleri de daha çabuk geçecek, yılın en eğlenceli, en bronz ya da en heyecan verici günleri ise daha hızlı gelecek. Sizce yanılıyor muyum? Hiç sanmıyorum. Çünkü geçtiğimiz yazı dört farklı tatil ile geçirmemin sırrı da tam olarak burada yatıyor. Konuyu toparlarsak ihtiyacınız olan bir takvim, biraz tatil hayali ve Jollytur. Herkese şimdiden mutlu tatiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir