Genel

Derinksah ve Pekbilmiş ev sahipliğinde #SUMAKEUPEVENT

parti-var-dediler-geldik-sumakeup-event-blogger-eventSelam kızlar. Geçtiğimiz haftalarda birbirinden tatlı iki ev sahibi tarafından düzenlenen #sumakeupevent etkinliğindeydik. Sevgili Derin ve Hilal aylar süren bir hazırlıktan sonra tam da verdikleri emeğe yakışacak şekilde bir etkinlik gerçekleştirdiler.

gleam-fashion-blog-blogger-event-blogger-buluşmasıOldukça kalabalık olan event Bahçeli 7. Cadde’de bulunan 7 On Heaven terasında gerçekleşti. Oldukça ferah ve güzel bir ortamdı. Masalar sumakeupevent için özel olarak hazırlanmıştı. Rengarenk şeker mi şeker bir dekorasyon vardı. Partizımbırtıları’nın sayesinde harika parti materyallerimiz ve Very Cupcake Ankara sayesinde de çok tatlı atıştırmalıklarımız vardı. Ortam tam anlamıyla harikaydı.

verycupcake-ankara-sumakeup-eventSumakeupevent sayesinde birçok blogger arkadaşımı görmenin yanında aslında takipçisi olduğum ancak hiç tanışamadığım bloggerları görmek de ayrı bir heyecan vericiydi.

7-on-heaven-bahcelievler-7-caddeİşte etkinlik başlamadan hemen önce özenle hazırlanmış masalarımız.

kendininruhdoktoru-gleamfashion-blogİnanılmaz tatlı bir insan Kendininruhdoktoru ile tekrar karşılaşma şansı 🙂

derinsah-blog-gleam-fashion-blogDünyalar tatlısı ev sahibemiz 🙂 Hilal (pekbilmiş) ile fotoğrafımız yok ama kendisi ile bu event sayesinde tanıştım ve çok memnun oldum 🙂

sumakeupevent-blogger-buluşması-blogger-event-selfieVe bu da #sumakeupevent selfie’si 🙂  Nihanlamakyaj, Bayanvertigo ve Gulsendogan harika insanlar !

sumakeupevent-derinsah-pekbilmis-eventsevgili Sena (nypdsena) birbirimizin instagram takipçisi olmamıza rağmen yeni tanışma fırsatı bulduğum arkadaşlarımdan.

sumakeupevent-very-cupcake-ankaraVery Cupcake bu işi çok iyi yapıyor değil mi kızlar 🙂

pure-beauty-güneş-kremi-osis-fön-suyu-sumakeupeventEtkinlik sponsorlarımız; schwarzkopf, HC hair care

pure-beauty-güneş-kremi-osis-fön-suyu-sumakeupevent-watsons-essence-bioderma-recetem-comWatsosns, Essence, Otacı, Recetem.com hepsine teşekkürler 🙂

Güzel bir etkinliği geride bıraktık herkese çok teşekkürler. Bu etkinlik yazısı da haftanın son yazısı olsun. Herkese mus mutlu bir hafta sonu diliyorum.

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir