Genel,  Life Style

DIY / Zara Dantelli Şort Yapımı

dıy-shorts-dıy-kendim-yapdıydım-zara-şort-zara-dantelli-şort-yapımı-dıy-blog-kendin-yap-blogları-dıy-fashion-project-dıy-fashionSelam kızlar. Zara’nın bu sezon en beğendiğim parçalarından biri dantelli şortları idi. Yalnız erkek arkadaşımın yatarken giymek için mi bunlar demesi üzerine şevkim kırıldı ve almadım. Eh malum şimdi Zara indirimde ve bu üründen buralarda bulamadım. Ama bu ona sahip olamayacağım anlamına gelmiyor. Kendim yapabilirim.

dıy-shorts-dıy-kendim-yapdıydım-zara-şort-zara-dantelli-şort-yapımı-dıy-blog-kendin-yap-blogları-dıy-fashion-project-dıy-fashion-gleam-fashion-blog-nasıl-yapılır-eski-elbiseleri-yenilemeZara dantelli şort yapımı aslında oldukça basit! Zaten biliyorsunuz ki yayınladığım DIY projelerinde en dikkat ettiğim nokta basit malzemeler ile kolay örnekler çıkartmak. Bu DIY projesi de onlardan biri olacak. İhtiyacınız olan şey bir paça dantel, mümkünse saten kısa şort ve dikiş malzemeleri.

diyshorts6-1DIY projesinin devamı ise fotoğraflarla adım adım gösterilmiş durumda. Bence bu modele en çok yakışan siyah şort ve siyah dantel kullanmak olsa da Zara’da ki bir diğer model ise kırmızı ekose kumaş altına siyah dantelde oldukça hoş durmuş. Tercih sizin.

diyshortsdiy-diy-diy-blog-fashion-do-it-your-self-proc-zara-black-shortBu modelin kullanım alanları da size kalmış. İsterseniz erkek arkadaşımın dediği gibi gece yatarken giyin, isterseniz de yazın babetlerle kışın opak çoraplarla kullanın. Herkese sevgiler.

kaynak: project-twentytwo.blogspot.ca

 

 

 

 

 

27 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir