Genel,  My Style,  streetstyle

Electric Blue

düğün-kombini-mavi-elbise-elektrik mavi-düğün kombin önerisi-gleam fashion blog-düğünde ne giyilir-gleam fashion blogMerhaba, bugünkü kombin postu bir düğünden. Ankara’da bulunan Şahhane’ gerçekleşen düğün için kısa bir ne giydim yazısı hazırladım.

düğün-kombini-mavi-elbise-elektrik mavi-düğün kombin önerisi-gleam fashion blog-düğünde ne giyilirAslında mekanın güzelliğini anlatmaya kalksam iki post çıkar. Bu nedenle o konuya hiç girmiyorum ancak Ankara’da evlenmeyi düşünenler varsa mutlaka göz atsınlar derim.

ankara şahhane düğün salonu-gleam fashion blogÖyle upuzun, bol taşlı, fazla dekolteli şıkır şıkır düğün elbiselerini pek sevdiğim söylenemez. Tabi ki bu tarz kıyafetleri düşünde giymeyeceksin de ne zaman giyeceksin diye soranlar olabilir. Tabi ki bu da haklı bir görüş sanırım kardeşimin düğününe kadar bekleyeceğim 🙂

düğün-kombini-mavi-elbise-elektrik mavi-düğün kombin önerisi-gleam fashion blog-düğünde ne giyilir-düğünde ne giydimBen bu harika mekândaki düğün için Mango’dan aldığım bu harika mavi elbiseyi tercih ettim. Tamamen dantel bu elbiseye ilk görüşte vurulmuştum. Sezondan aldım ancak hiç giyme vakti bulamamıştım. Ta ki düğün haberi gelene kadar. Düğün hem hafta içi hem de tam iş çıkış saatime gelince tabi ki saç ve makyaj olayına bol bol özenecek vaktim olmadı. Ama güzel ve eğlenceli bir düğün organizasyonu geçirdik bu nedenle kokoşluğumu gün yüzüne çıkaramamış olmayı çok ta kafama takmadım.

düğün-kombini-mavi-elbise-elektrik mavi-düğün kombin önerisi-gleam fashion blog-düğünde ne giyilir-mango-mavi-elbise-kombini

Ne Giydim

Elbise / Dress: Mango

Ayakkabı / Shoes: Zara

Bileklik /  Bracelet: Nine West

 

 

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir