Genel,  Men Style

Erkeksen Oku! / Men Clutch Dosyası

Erkeklerde birçok kızın tahammül sınırlarını zorlayan şeylerden birini paylaşmak istiyorum sizinle. Kadınların çantaları ile çeşitli benzetmelerle dalga geçip kendileri dışarı çıkarken ceplerini adeta bir hurç gibi doldurmaları! Evet. Şaşırdınız mı? Siz kadınların taşıdığı çeşitli ebatlardaki çantaları hap kadar ya da valiz kadar diyerek, bizi, evini yanında taşıyan kaplumbağalara benzeterek muhabbetlerinize meze yapıyorsunuz. Şimdi meze olma sırası sizde. Ama merak etmeyin biraz atıp tuttuktan sonra reçetenizi de yazacağım ki bu konu tatlıya bağlansın.

Efendim öncelikle giydiğiniz o bol pantolonların kocaman ceplerinde taşıdıklarınızın ya da taşıma ihtimali olduğunuz şeylerin küçük bir listesini çıkartıyorum:

1-      Cüzdan veya kartvizitlik

2-      Arabanın anahtarları

3-      Evin anahtarları

4-      Sigara paketiniz

5-      Çakmağınız

6-      Telefon

7-      Zaman zaman İpod vs vs

Şimdi bunların tamamı ile dışarı çıkmadan önce aynanın karşısına geçip o doldurduğunuz ceplerinize bir bakmanızı istiyorum. Korkunç değil mi? Neyse ki bu durama çare olacak harika bir trend var erkekler arasında; men clutch! Evet, yanlış duymadınız erkekler için çantalar ya da erkeklerin kullanabileceği aksesuarlar da diyebiliriz buna! Demek ki erkeklerde çanta taşıyabiliyorlarmış. İster takım elbise giyin ister smart casual farketmez. Birazdan fotoğraflarda da göreceğiniz üzere her türlü stile çok yakışacak bir çanta bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir yorum

  • andatealconchadetumadre

    I tried to vote more than once, refreshing in the middle and nothing happens…

    Well, I just gonna asume that you don’t want any kind of feedback

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir