• Son Moda Spor Ayakkabıları Nerede Bulabilirsiniz?

  Kızlar yaz tatilinizin başlamasına tahminen iki ay gibi bir süre kaldı. Bu dönemde her kadının olduğu gibi önce bikinilere sonra aynada kendimize bakıp hem diyete hem de spora aynı anda başladığımız bir döneme girdik. Tabi bu dönemde en çok ihtiyacımız…

 • Trend: Kendall Jenner Giyim Tarzı

    Son yılların en gözde ismi Kendall Jenner ve giyim tarzı. Bir kere Kardashian ailesinden olması, o ailenin en güzeli olması ve her şeyden önemlisi ablalarının ve küçük kardeşinin aksine ne iş yaptığını biliyor olmamız onu daha çok benimsememize neden…

 • Arzu Kaprol 2016

  3Girls1City bloğumuzu açtıktan sonra ikinci post da yerine yerleştirildi! Konusu ise Türkiye’nin sahip olduğu en başarılı modacılardan olan Arzu Kaprol’un 2016 koleksiyonundan en iyi ve tarzımıza uygun kombinler ile gerçekleştirdiğimiz çekimdi.

 • Coffee İs a Language İn İt Self

  Kahve başlı başına bir dildir. Kim inkar edebilir ki? Hayat tarzıdır mesela, güne başlarken ve günü bitirirken seninledir. Hem yorgunluğunu alır, hem muhabbetini derinleştirir. Kahvelerin tadı ve hazırlanışı da gittikçe derinleşiyor artık latteler, mochalar yerini 3. dalga kahvelere bırakıyor.

 • Happiness With Happiness Boutique

    Herkese selam. Uzun zamandır stil postu yayınlamadığımı fark ettim ancak soğuk havalardan mı, ofisin yoğun temposundan mı bilmem elim bir türlü gitmedi. Ancak yakın zamanda aldığım harika kargoyu da sizinle paylaşmadan edemedim. Sizi Happiness Boutique ile tanıştırmak isterim.

 • Ve 2015 bitti! Hoş geldin 2016

  Eskiden yeni bir yıl başlamadan yeni kararlarım, yapılacaklar listem, alınacaklar listem hepsi hazır olurdu. Bu sene değil! Belki çok yoruldum, belki vakit bulamadım, belki de –ki en kötüsü bu sanırım- ne istediğime ya da neyi ne kadar istediğime karar veremedim.…

 • Street Style

  Sokak modası kelime anlamı olarak her geçen gün yükselişini sürdüredursun, her geçen gün içi boşaltılan bir kelime olma yolunda hızla ilerliyor. Sebebi ise Street style kavramının stil paylaşma mecralarının artmasını takiben popülerliğinin hız kazanması.

 • Bir Beyaz Elbise

  Bir beyaz elbise tüm hayatınızı kurtara bilir! Biraz abartı mı oldu pekala haklısınız ama tüm yazı kurtaramayacağını kimse iddia edemez. Sizce de öyle değil mi?

 • Alaçatı Kombinleri

  Eylül bitmeden havalarda hala çok sıcakken renkli yaz görselleri paylaşılmaya devam edilmeli. Alaçatı’nın o güzel arka fonu eşliğinde Layella Boutique kolyem ile en sevdiğim yazlık mekandan bir selam verip kaçacağım.

 • Yeni Başlangıçlar İçin Eylül

  Hoş geldin Eylül! Bu kadar hızlı beklemiyordum seni. Henüz gidilecek bir tatilim daha olsa da bu yeni başlangıçlar yapmak için bir engel değil! Sadece o ana kadar yaptıklarıma durup dışarıdan sakin kafayla bakabilmem için kısa bir ara olacak.