• Avokadonun Faydaları

  Hala sevmiyorsanız ben size bu tropikal meyveyi sevdirmeye ant içiyorum. Avokadonun faydalarını saymakla bitiremeyeceğim birazdan. Bunları bilin ki ıyyy tadı güzel değil bilmediğim şeyi yemem ben derken bir kez daha düşünün istiyorum.

 • Hafta Sonu Planı

  Hafta sonunu dört gözle bekleyip sonra ne olduğunu bile anlamadan bittiğini düşünenlerden misiniz? Selam kızlar siz de bendensiniz. Gerçi son zamanlarda bunu aşmaya başladım ve sizinle de nasıl yaptığımı paylaşmak istiyorum. Konumuz hafta sonu planı nasıl yapılır.

 • İt’s Saturday

  Bu gün Cumartesi, Erken uyan ama yataktan hemen çıkma, şımar! Her cumartesi yapmayı alışkanlık haline getirdiğin şeylerden vazgeç!

 • Yazlıklar İle Vedalaşmak

  Herkese merhaba, bu gün evde büyük bir çalışma var. Konumuz ise yazlıklar ile kışlıkların yer değiştirmesi olacak. Kıyafetlerden aksesuarlara, çantalardan ayakkabılara kadar ön plana çıkan parçalar yer değiştirecek. Halbuki ne güzeldi yaz, güneşli hava, tuz ve deniz kokusu, hafif rüzgarda…

 • Yeni Başlangıçlar İçin Eylül

  Hoş geldin Eylül! Bu kadar hızlı beklemiyordum seni. Henüz gidilecek bir tatilim daha olsa da bu yeni başlangıçlar yapmak için bir engel değil! Sadece o ana kadar yaptıklarıma durup dışarıdan sakin kafayla bakabilmem için kısa bir ara olacak.

 • Tatil Planı

  Herkese merhaba, yaz tam bir rehavet havasında geçiyor. Postların aralıkları gün geçtikçe uzadı. Bu süreç içerisinde ben ikinci tatilimi de geride bıraktım. Hem Alaçatı notları hem de Göcek notları sırası ile blogda yerini alacak. Tabi bir de ufukta yeni bir…

 • Nivea Bebek Ürünleri İle Pazar Bakımı

    Herkese merhaba, Pazar günlerini bakım günü ilan edenler el kaldırsın 🙂 Pazar günleri bende hem kendim hem de hafta içi kullandığım makyaj fırçalarım için bakım günleridir. Çok da uzun vakitlerimi almadan pratik bakım yöntemimi sizlerle paylaşmak istedim.

 • Pazar Aktivitesi

  Pazar aktivitesi nedir? Pazar günleri yapmayı sevdiğiniz şeyler nelerdir? Hadi bu sabah için hafızalarımızı tazeleyelim ve güne planlı ve de kararlı başlayalım.

 • Sendromsuz Pazartesi Notları

  Yeni bir başlangıç için yeni bir yıla ihtiyacın yok… Tek ihtiyacın olan Pazartesi! Bu yazının devamı da sendromsuz pazartesi için gerekli başlıkları içeren bir reçeteden oluşuyor.

 • Happy Weekend

  Her hafta sonu kutlanmayı hak ediyor bence. Hani öyle en şık restoranlarda şampanya patlatmanıza gerek yok bunun için aslında. Tüm gün pijama modunda gezseniz bile yine de kutlamayı hak ediyor. Peki neden?