Collaboration

Farmasi İle Hafta Sonu Kahvaltısındayız

Farmasi-Ankara-Bulusma-blogger-eventHerkse selam, geçtiğimiz hafta sonu Farmasi ile güzel bir hafta sonu kahvaltısındaydık Ankaralı Bloggerlar olarak. Hem Farmasi markasını hem de birbirinden başarılı ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Bunları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

farmasi-shine-ruj-turuncuÖncelikle Farmasi benim yeni tanışmış olduğum bir marka değil. Daha öğrenci iken canım kuaförüm Özge bana bu markanın makyaj malzemeleri ile makyaj yapardı. Rujdan, gözaltı kapatıcısına, ojeden, manikür setine kadar birçok ürününü deneyip kullanma şansım olmuştu. Hatta şöyle söylemek istiyorum manikür seti o kadar kaliteliydi ki kaybetmediğim parçalarını hala kullanıyorum!

farmasi-ankara-blogger-kahvaltıFarmasi hakkında çok fazla bilgi sahibi değilseniz sizin için biraz bilgi vermek istiyorum. Yüzde yüz Türk markası, tüm ürünlerini Gebze’de ki fabrikalarında kendileri üretiyorlar. Hatta ayılıp bayıldığımız ve yüzlerce lira verip aldığımız markaların ürünlerini de üretip yurt dışına gönderiyorlar. Oldukça başarılı, marka değeri hem Asya hem de Avrupa’da yüksek bir firma. Ancak halen tanışmamış iseniz biraz üzücü olabilir.

IMG-20150525-WA0027Bu arada görselde görmüş olduğunuz Farmasi Shine Ruj ile gömleğimin uyumuna dikkat çekmek istiyorum efendim. Ancak bu kadar cuk diye oturabilirdi. Bu rujun hastası olduğumu da belirtmek isterim. Aynısının kırmızı rengi de stoklarımda beklemekte. İkisini birden deneyimleyip çok yakında blogda yazacağım.

farmasi-rujBu harika etkinliğe vesile oldukları için     http://cosmodemo.blogspot.com.tr/ ve http://trendyandfriendly.blogspot.com.tr/ çok teşekkür ediyorum.  Herkese sevgiler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir