My Style,  streetstyle

Fashion City – İstanbul

hm-volanlı-etek-gri-pilili-etek-kombini-moda-blogu-ootd-gleam-fashion-blog-istanbul-boğaz-mango-gömlek-zara-asimetrik-kesim-syah-atakkabı-chanel-çanta-ankaralı-blogger-fashion-bloggerModa’nın kalbinden herkese merhaba! Güzel bir davet için geldiğimiz İstanbul’dan bir kombin var bugün, tıpkı İstanbul gibi gri ama bir o kadar da eğlenceli bir kombin.

istanbul-street-fashion-blog-ankara-street-style-blogger-salad-ne-giydim-my-style-blog-istanbul-boğaz-gezi-travel-bloggerBuluşmanın detayları çok yakında blogda olacak ancak önce bu güzel şehirde ilk gün ne giydim? Volanlı eteklerin son zamanların en favori parçaları olduğunu zaten biliyoruz. En popüler olanları ise siyah ve pembe renkte olanları sanırım. Ancak H&M olaya bu ekstra volanlı gri etek ile ayrı bir soluk getirdi diye düşünüyorum. Gördüğüm anda vuruldum bu eteğe ve hemen kaptım bir tane.

street-style-fashion-blogger-from-ankara-turkey-what-i-wore-ootd-ootn-look-of-the-day-look-book-from-fashion-blogger-style-stylish-blogger-best-fashion-blog-turkish-blogger-styleGörünüşü çok eğlenceli, volanların ve pililerinin siz yürüdükçe hareket etmesi ise ayrıca güzel! Üzerine giydiğim aslında siyah beyaz dikdörtgen desenli bu gömlek Mango’dan. Gömlek aslında siyah beyaz geometrik desenlerden oluşsa da gözde gri olduğuna dair bir göz yanılgısı bırakıyor. Bende gri volanlı eteğim ve zara geometrik kesim ayakkabılarımla ile uyumlu olacağını düşündüm.

style-fashion-blog-gleam-fashion-blog-gri-volanlı-etek-hm-gri-gömlek-kombini-kombin-önerileri-yarın-ne-giysem-off-ne-giysem-dolapta-ne-var-fashion-istanbul-street-styleNitekim benim düşünceme göre ortaya ilk bakışta gri, soluk ama detaylara inince eğlenceli ve rahat bir kombin çıktı. Tıpkı benim gözümdeki İstanbul gibi. Çünkü bir Ankaralı blogger olarak İstanbul içerisinde trafik adı verilen canavarı barındıran, kalabalık diye adlandırılan hastalıkla uğraşan bir şehir imajı verse de aslında derinine indiğinizde o kadar romantik, o kadar eğlenceli ve o kadar çekici bir şehir ki… Bundan zaten her seferinde Burak ile başımızı alıp gitmelerimiz.

ankara-moda-blogger-türkiye-en-iyi-moda-blogları-tepeden-moda-ootd-stil-önerileri-moda-blogları-blogger-stilleri-en-ünlü-bloggerlarEh bu kadar İstanbul dedikodusu yeter. İstanbul’dan gelecek olan ilk kombin tabi ki boğaz manzarası eşliğinde olacaktı. Devamı da yakında blogda.

en-moda-etekler-bu-kombin-tam-benlik-pembe-ruj-stylao-fashion-diary-sokak-modası-blogger-kombinleri-kim-ne-giymiş-blogerlar-buluşma-etkinlik

ne-giydim-boğazda-ne-giydim-kombin-önerileri-baharda-ne-giyilir-volanlı-etek-gri-etek-kombini-gleam-fashion-blogger-gömlek-kombinleri-siyah-beyaz-gömlekNe Giydim

Etek / Skirt: H&M

Gömlek / Shirt: Mango

Ayakkabı / Shoes: Zara

Çanta / Bag: Chanel 

 

 

 

 

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir