Life Style,  My Style

Fashion Week İstanbul 2015

Fashion-Week-İstanbul-2015-gleam-fashion-moda-blogDikkat bu okuyacağınız bir ‘ fashion Week’de Ne Giydim’ postu değil. Zira ne giydiğimin çok da önemi yok. Peki, bu yazıyı yazmak için çok mu geç kaldığımı düşünüyorsunuz? Aslında hiç de öyle değil.

Fashion-Week-İstanbul-2015-gleam-fashionYazı yazmak için bekledim. Diğer katılımcıların yazılarını okudum. Kendi gördüklerim ile yorumladım ama yazmadım. Çünkü ben Fashion Week’e bir moda bloggerı olarak boy göstermek amaçlı değil işim ile ilgili görüşmeler yapmak amaçlı katıldım. Ancak sonrasında dayanamayıp karşılaştıklarımı sizinle paylaşmak istedim.

fashion-blogger-Fashion-Week-İstanbul-2015-gleam-fashionOkuduğum yazıların birçoğunun içeriği ‘Ay bu iş İstabul’da yapılamıyor, bir Avrupa gibi değil çok rezil’ şeklinde. Kimileri ise ‘bakın her defileye giriyorum, burada at koşturuyorum çünkü ben buyum huyum kurusun çok popülerim’ şeklinde. Bir kısmı ise o buna bunu yaptı, o şuna şunu dedi, o defileye girebilmek için kendini yırttı’ gibi. Kimi yazılar ise ‘ay baksana şunlara kendilerini bir b.k zannedip nasıl da giyinmişler hâlbuki biz hep böyle giyiniyoruz onlar ise ego tatmin ediyor çokkk eziiik bizimle değiller’ tarzında! Gördüğünüz gibi oldukça dedikodu içerikli. Zaten birçoğunu siz de okumuşsunuzdur diye düşünüyorum.

gleam-fashion-Fashion-Week-İstanbul-2015-gleam-fashion-blogPek az bloggerın yazısında ‘eksikler olabilir ancak yine de emek verenlerin emeğine sağlık’ gibi kelimeler gördüm. Peki, bu çok eleştirince, çok aşağılayınca, çok dedikodu yapınca daha fazla pirim yapacakmış hissini veren şey nereden geliyor? Kendi adıma söyleyebilirim ki izlediğim defilelerde bazı tasarımları nefes kesici buldum, bazılarını görünce de ‘acaba sadece dikkat çekmek için mi yapmış yoksa gerçekten hissettiği bu mu’ diye düşündüm. Peki eğlenmedim mi? Çok eğlendim! Sebebi de basit, ekip sağlamsa her ortamda kendinizi iyi hissederseniz. Yanımda sevgilim ve sevdiğim bir iş arkadaşımla birlikte oldukça güzel vakit geçirdik.

Egolarını başarıları üzerinden değil başkaları üzerinden tatmin edenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir