My Style,  streetstyle

Feel Clarity

blogger-style-blog-dünyası-kombinler-moda-blog-bussiness-style-ofis-stili-ofiste-ne-giysem-iş-kadını-stiliBu kombin bu sene yaşamadan biten bahar aylarına ithaf ediyorum. Hâlbuki en sevdiğim mevsimdir bahar. Yağmur yağar ama güneş de açar, hafif esintiler olur ama yanında bir ceket varsa rahat edersin. Çiçekler taze taze dallarında mutluluk saçar.

kombin-önerileri-yazlık-kombin-önerisi-peplum-bluz-kombini-peplum-nasıl-kombinlenir-bussiness-style-ofis-stili-ofiste-ne-giysem-iş-kadını-stiliGel gör ki bu anlattıklarımın hiç birini yaşayamadık. Yağmur hiç durmadı, hava hiç ısınmadı, ağaçlar çiçek açtı ama aynı hafta aşırı yağmur ve soğuktan çiçeklerini döktü. Bu sebeple havayı birazcık güneşli bulunca içinde bulunduğumuz aylar bahara yakışmasa da ben içinde bulunduğumuz aylara yakışır sade, berrak bir kombin yapmak istedim.

kolye-büyük-taşlı-kolye-pastel-renk-kolye-fiyat-en-moda-kolyeler-zara-model-kolye-zara-kolyeler-ne-giydim-gleaö-fashion-blogH&M den uzun zaman önce aldığım ancak nedense bir türlü kombin yapmadığım bu harika etek ve yine Zara’dan geçen sezon aldığım bu peplum bluz birlikte sade bir güç yarattılar kombinimde. Eh biraz eskileri değerlendirme günü gibi oldu diyebiliriz.

pastel-renk-kombinler-pastel-renk-kolye-ankara-moda-blog-fashion-style-post-gleam-fashion-blogBu kadar sade ve berrak bir kombine cupcake tadında pastel bir görüntü katan kolyem ise günün asıl kahramanı oldu. Kolyeyi merak edenler ve daha fazla çeşit görmek isteyenler buraya.

beyaz-kalem-etek-kombin-önerisi-kalem-etek-nasıl-kombinlenir-moda-blogları-fashion-style-blog-style-post-kolye-büyük-taşlı-kolyeAppleineye.com ile yeni kombinler ve yeni aksesuarlar yakında burada olacak takipte kalın.

kombin-önerileri-yazlık-kombin-önerisi-peplum-bluz-kombini-peplum-nasıl-kombinlenir-bussiness-style-ofis-stili-ofiste-ne-giysem-iş-kadını-stili-gleam-fashion-blog

street-style-kombin-önerileri-yazlık-kombin-önerisi-peplum-bluz-kombini-peplum-nasıl-kombinlenir-bussiness-style-gleam-fashion-blog

türk-moda-blogları-beyaz-kalem-etek-kombinleri-ankara-blogger-outfit-ootd-bugün-ne-giydim-blog-yazlık-kombinlerNe Giydim

Etek / Skirt: H&M

Bluz / Blouse: Zara

Kolye / Necklace: (Here / Appleineye.com )

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir