My Style,  streetstyle

Flower Power – Baharlık Elbise Kombini

yazlık-elbise-kombinleri-siyah-beyaz-elbise-klos-elbise-modeliİnsanın bulunduğu ortam ile ruhsal durumu arasında doğrudan bağlantı var. Yapay da olsa çiçekler (tabi ki gerçeğini tercih ederiz) kuş sesler, biraz su ve güzel güneşli bir hava! Çiçeklerin gücü adına!

gleam-fashion-blog-zara-elbise-aldo-babet-kombin-önerisiHenüz siyah beyaz renklerini soğuk havalarla birlikte arkamda bırakamamış olsam da uçuş uçuş elbiseler giymeye başlamış olmam bile mutluluk haneme artı bir puan olarak yazılıyor diye düşünüyorum.

siyah-elbise-babet-kombini-ankaralı-moda-bloglarıElbisem aslında Zara kış koleksiyonundan ancak Ankara’da böyle uçuş uçuş kısa kollu bir elbiseyi kışın giyme ihtimaliniz yok. Bu nedenle dolabımda giyilebilecek güzel havaları bekledi uzunca bir süre. Bu elbiseyi siyah şık bir topuklu ayakkabı ile kombinlediğim zaman harika bir iş kıyafetine dönüşüyor. Önemli toplantılarda hayat kurtarıcı diyebilirim. Ancak siyah babetlerim ile de oldukça şirin göründüğünü düşünüyorum. İş çıkışı yemek yemek için oldukça ideal.

gleam-fashion-bloggerGüzel havalarda daha fazla stil postu geleceği için oldukça heyecanlıyım. Kombini beğenip beğenmediğinizi merak ediyorum. Fikirlerinizi paylaşın lütfen. Sevgiler G!

IMG_20150517_155800 (Medium)

aldı-babet-mango-beyazçanta

ankara-etkinlik-gleam-fashion-blog-elbise-kombini

ankara-moda-blog-yazarları-gleam-fashion-next-level-avm

Ne Giydim: Elbize; Zara, Ayakkabı; Aldo, Çanta; Mango

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir