My Style,  streetstyle

Fransız Beresi

Processed with VSCOcam with lv03 presetDışarıda -15 dereceleri görmüşken şimdi şu sonbahar fotoğraflarının değerini daha bir iyi anlıyor insan. Havanın ılık yaprakların romantik kahve tonlarını daha çok özlüyoruz. Etrafımızdaki güzelliklerin yeterince hakkını verdik mi diye düşünmeden edemiyorum kendimi.

Processed with VSCOcam with lv03 presetBu fotoğraflar Ankamall’in arkasında ki daracık yoldan ana yola çıkmaya çalışırken çekildi. Yaprakların renklerinin güzelliği, romantik havası beni benden aldı. Arabayı durdurduk. Burak eline kamerayı aldı. Çamur olmuş daracık tek şeritli yolda geçip giden araçların içinden bize bakan meraklı gözlere aldırmadan birkaç kare fotoğraf çektik. Sonra hiçbir şey olmamış gibi arabaya binip yolumuza devam ettik.

IMG_20141102_190801Ve bu gün ben bu fotoğraflara bakıp ‘iyi ki’ diyorsam kocaman bir artı yazıyorum haneme! Üşenmedim, bakışlara aldırış etmedim, zaman kaybı olarak değerlendirmedim. Görsel olarak beni kendine hayran bırakan manzaraya doğru yürüdüm ve onu ölümsüzleştirdim. Evet! Çok küçük bir olay ancak bir düşünün her gün kaç güzelliğin yanından sırf ‘zaman’ kaybetmemek için, işe ‘yetişmek’ için ve ya sırf ‘farkında’ olmadığımız için öylece geçip gidiyoruz.

Processed with VSCOcam with lv03 presetHepinize etrafındaki güzelliklerin daha da farkında olacağı günler diliyorum. Siz de yaşadığınız güzellikleri benimle paylaşın. Sevgiler G!

Processed with VSCOcam with lv03 presetNe Giydim / Bere: Mudo, Etek-Bluz: H&M, Sneakers: Zara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir