Collaboration,  Fashion

Gardırobunuza Yapacağınız En İyi Yatırım; Chillax

Selam! Yakın zamanda tanıştığım ve tanışmaktan keyif aldığım harika bir markadan bahsetmek istiyorum size karşınızda; Chillax

Her şeyden önce markanın felsefesini oldukça iyi yansıtan bir adı var. Nasıl derseniz Chill ve Relax kelimelerinin birleşiminden oluşuyor Chillax markası. Yani rahat, içerisinde keyif alabildiğin standart bedenlerden oluşan ve oldukça şık tasarımlar yaratıyorlar.

Markanın web sitesini incelerken benim dikkatimi en çok çeken kategori uzun kimono oldu. Öncelikle kimonoları çok severim ve aşırı kullanışlı bulurum. Yazın bikini üzerine giyerek plajda happy hourlarda boy gösterebilirsiniz ya da akşamüzeri gittiğiniz tatil beldesini gezerken şort ve askılı buluzun üzerine şıklık katmak için de tercih edebilirsiniz. İsterseniz şehirde tayt ve bluzların üzerinde de kombinleyebilirsiniz. Yani inanılmaz geniş bir kullanım alanı olduğu için her kadının dolabında bir iki parça kimono olmasından yanayım. Üstelik Chillax kimonolarını incelerken hepsi benim olsun istedim inanılmaz şık tasarımlar mevcut.

Chillax markasının uzun elbise modellerinden bahsetmeden bu yazıyı bitirsem büyük haksızlık etmiş olurdum. Elbiseleri incelerken aklımdan geçen tek bir düşünce vardı şey ya da 2 ‘lütfen hemen yaz gelsin ve bu elbiseler benim olsun’ Tabi ki hemen sipariş vermiş bulunuyorum.

Son olarak markanın çok önemli bir özelliğinden daha bahsetmek istiyorum. Her bir ürün sınırlı sayıda üretiliyor. Bu ne demek biliyorsunuz dimi fast fashion markalardan yüzlerce liraya kıyafetler alıp gittiğiniz yerlerde pişti olma derdi yok. Sınırlı sayıdaki bu tasarımlarla günün yıldızı siz olacaksınız. Üstelik üretilen kıyafetler terleten, kokan polyester kumaşlardan yapılmıyor asla. Pamuklu, viskon, ipek viskon gibi son derece kaliteli kumaşlar kullanılıyor. Eh ben de düşündüm ve kesinlikle bu kadar iyi giyinmeyi hak ediyorum. Peki ya sen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir