Collaboration

Gözünde Büyütme Uç Gitsin

2015’in ilk ayı bitti bile. Yeni bir yıl, yeni heyecanlar, yeni maceralar, yeni mutluluklar demektir ki hepimiz bu yüzden yeni bir yıla girişi bu kadar coşku ile kutlarız. Peki, sonra ne oldu? Hepimiz işyerindeki aynı monotonluğa, şehrin stresli havasına ve hayatımızda sıkıcı olan ne varsa onlara geri döndük. Bu böyle gitmek zorunda mı? Kesinlikle hayır. Tek ihtiyacın olan ise canlanman ve küçük tavsiyelere kulak vermen!

Hayatınıza heyecan katmak için hemen şimdi plan yapmanızı öneririm. Gözlerinizi başka bir şehirde açın, şehrin gürültüsünden, işin stresinden çok uzaklarda. Peki, bu kadar kolay mı? Kesinlikle kolay. İki günlük hafta sonu tatilinde yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki. Atmanız gereken iki adım var. Önce hayallerinizin sizi nereye sürükleyeceğine karar vermek ki bu en eğlenceli bir o kadar da karar vermesi zor kısmıdır. Diğeri ise ucuz uçak bileti bulmaktır ki bu da www.flypgs.com/ ile işin en kolay kısmıdır.

Kabul edelim ki 2015’e girmeden kendinize uzun uzun listeler hazırladınız; zayıflamak, spora başlamak, yeni bir dil öğrenmek, daha çok kendine vakit ayırmak, seyahat etmek gibi. Bunlardan kaç tanesinin üzerini çizebildiniz? Belki bir kaçının belki de henüz hiç birinin. Flypgs.com ile çok uygun fiyatlara uçak bileti alıp yeni şehirler, yeni sokaklar ve yeni insanlar tanıyarak listenin en heyecanlı etkinliğinin üzerini çizebilirsiniz veya daha büyük maceralara atılmak için gerekli motivasyonu yakalayabilirsiniz. Zaten önemli olan gözünüzde büyütmemek! Mesela Eiffel’in önünde selfie’nizi çekip sosyal medyada paylaşma keyfini yakalamak flaypgs.com da uygun fiyatlı uçak bileti almak kadar kolay. Bileti al valizi hazırla geriye sadece macerayı yaşamak kalsın.

2015 hayalleriniz kâğıt üzerinde kalmasın. Gözünüzde büyütmeyin, hafta sonu yapın bir Avrupa 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir