Collaboration

Gülsen Doğan ile 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

gleam-fashion-blog-etkinlik-#gulshendoganil8mart-gülsen-dogan-gülşendoğan-kadınlar-günü-etkinliği-blogger-event-ankaraBlog yazmanın en güzel yanı nedir diye sorsalar normal şartlarda hayatınıza girme olasılığı az olacak kadar çok insanla tanışmış olmanız diye cevap verebilirim. Bu insanların bazıları ile zamanlar içinde sadece selamlaşırsınız, bazıları ile inanılmaz kimyanız tutar, sebep aramaksızın çok seversiniz. İşte 8 Mart Kadınlar Günü etkinliğinin ev sahibesi Gülşen Doğan’da sebep aramaksızın seveceğiniz insanlardan. Ayrıca bu harika masa kartlarımızı (ki şu an ofis masamda bulunuyor kendisi) Annekaz Blog yazarı Hayriye’nin yaptığını da belirtmek isterim;) şu an bu fotoğrafta olmasa da Pembe Papyon ‘un hazırladığı aynalar için kendisine kocaman sevgiler.

gleam-fashion-blog-etkinlik-kadınlar-günü-etkinliği-blogger-event-ankaraSamm Hotel’de gerçekleşen 8 Mart Kadınlar günü etkinliğinde 29 sponsor vardı. Üşenmeyip hepsini teker teker sizlere paylaşacağım. Böylece yeni ürünler, yeni markalar tanıyıp deneyimlemiş olacağız. Bu yazım ise etkinlikten kısa notlar paylaşmak için. Öncelikle etkinliğe gelen ve ben sunum yaparken ilgi ile dinleyen herkese çok teşekkürler. Bu güzel grubu bir araya getiren Gülşen Doğan’a ise ayrıca teşekkürler.

epttavm-gleam-fashion-blog-etkinlik-#gulshendoganil8mart-gülsen-dogan-gülşendoğan-kadınlar-günü-etkinliği-blogger-event-ankaraGülşen etkinliğe oldukça iyi hazırlamıştı. Masalarımızın detayları gerçekten başarılıydı. Markaların sunumları gayet düzenli ve eğlenceli geçti. Minik tatlılar ile kendimizi şımartırken epttavm ’nin renkli hediyeleri ise oldukça eğlenceli görünüyordu.

epttavm-epttavm-apolena-yastık-taplet-kılıfıepttavmcom

Denediğim her bir ürün sırası ile burada olacak #gulshendoganile8mart tagını takip edin;)

very-cup-cake-gleam-fashion-blog-etkinlik-kadınlar-günü-etkinliği-blogger-event-ankara

11041753_1569356370004022_2035619319737901279_n (Medium)

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir