Collaboration

Gülsen Doğan ile 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

Blog yazmanın en güzel yanı nedir diye sorsalar normal şartlarda hayatınıza girme olasılığı az olacak kadar çok insanla tanışmış olmanız diye cevap verebilirim. Bu insanların bazıları ile zamanlar içinde sadece selamlaşırsınız, bazıları ile inanılmaz kimyanız tutar, sebep aramaksızın çok seversiniz. İşte 8 Mart Kadınlar Günü etkinliğinin ev sahibesi Gülşen Doğan’da sebep aramaksızın seveceğiniz insanlardan. Ayrıca bu harika masa kartlarımızı (ki şu an ofis masamda bulunuyor kendisi) Annekaz Blog yazarı Hayriye’nin yaptığını da belirtmek isterim;) şu an bu fotoğrafta olmasa da Pembe Papyon ‘un hazırladığı aynalar için kendisine kocaman sevgiler.

Samm Hotel’de gerçekleşen 8 Mart Kadınlar günü etkinliğinde 29 sponsor vardı. Üşenmeyip hepsini teker teker sizlere paylaşacağım. Böylece yeni ürünler, yeni markalar tanıyıp deneyimlemiş olacağız. Bu yazım ise etkinlikten kısa notlar paylaşmak için. Öncelikle etkinliğe gelen ve ben sunum yaparken ilgi ile dinleyen herkese çok teşekkürler. Bu güzel grubu bir araya getiren Gülşen Doğan’a ise ayrıca teşekkürler.

Gülşen etkinliğe oldukça iyi hazırlamıştı. Masalarımızın detayları gerçekten başarılıydı. Markaların sunumları gayet düzenli ve eğlenceli geçti. Minik tatlılar ile kendimizi şımartırken epttavm ’nin renkli hediyeleri ise oldukça eğlenceli görünüyordu.

 

Denediğim her bir ürün sırası ile burada olacak #gulshendoganile8mart tagını takip edin;)

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir