Collaboration,  Genel

Hadi Moda Konuşalım

elle-moda-fashion-blog

Herkese merhaba, moda dergilerinin en çok ilgi gördüğü ay hiç şüphesiz ki Eylül ayı. Sebebini ise gayet iyi biliyorsunuz. Moda’nın 1 Ocak’ı sayılıyor. Tüm yılın öngörülen moda akımları bu ay görücüye çıkıyor, peş peşe devam eden Fashion Week’ler bu aya denk geliyor bla bla…

Yeni sezonun modasını dergilerden ya da internetten takip edenlerdenseniz mutlaka Elle dergisini okuyorsunuzdur. Ancak sizin de çok iyi bildiği gibi moda dergileri genellikle aylık olarak hazırlanıyor fakat moda 30 gün aynı kalacak kadar durağan değil. Her an karşımıza yeni sürprizler çıkabiliyor ve herkesin yaptığını değil, trendleri ilk uygulayan olmak istiyorsanız modayı anlık takip etmeniz gerekmektedir. Peki nasıl? Benim size küçük ama etkili bir tavsiyem var. Elle internet sitesinden son moda haberlerini, en son tasarımları ve muhteşem kombinleri anlık takip edebilirsiniz. Elle’de Moda her daim canlı ve yaratıcı!

Elle’de modayı takip etmenin pek çok avantajı var. Kendimden örnek vermem gerekirse, ertesi gün ofis kıyafeti olarak ne giyeceğimi karar veremediğim akşamlarda harika bir stil ilhamı verirken, alışverişe çıkmadan önce de tam bir rehber niteliğinde oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir