Life Style

Hafta Sonuna İki Kala

haftasonuna-iki-kala-hafta-sonu-ne-yapılır-haftasonu-planlarıHafta uzun, haftasonu kısa! Planlar yapılmalı her bir anı doya doya yaşanmalı. Hem eğlenilmeli, hem dinlenilmeli hem de hafta içi yapılması mümkün olamayan işler sıraya konmalı felan filan.

Hepsi güzel ama hafta sonu dediğin hepitopu 48 saat! 7 saatlik uykuyu çık kaldı mı sana 34 saat! E hani angarya işleri halledip hem eğlenip hem de dinlenecektik. Her şeyi 34 saate sığdıramıyorsanız plan yapma vakti gelmiştir. Hafta sonlarımı plansız yaşadığım zamanlarda gerçekten nasıl geçtiğini anlayamıyorum. Pazartesi göz açıp kapayıncaya kadar geliyor. İşimi çok severek yaptığım için pazartesi günlerinden çok korktuğum söylenemez ama hafta sonunu iyi yaşamanın hafta içi ful performans sağladığı da ayrı bir gerçek.

O zaman hafta sonuna iki kala kendinize bir plan yapın. Planı ikiye ayırın. Angarya işler ve sevdiğim işler. Ama zamanın daha büyüğünü sevdiğiniz işlere ayırın ve tabi ki sevdiğiniz kişilere. Şimdiden herkese mutlu hafta sonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir