My Style,  streetstyle

Happiness İs A Journey Not A Destination

kimMutluluk bir hedef değil yolculuktur. Mutluluğu her anınızda hissetmelisiniz. Her adımınızda ve her gittiğiniz yerde. Tamam kabul ediyorum belki bazı yerler sizi daha fazla mutlu ediyor olabilir. Bunun tadını doyasıya yaşayın o zaman.

Happiness-İs-A-Journey-Not-A-Destination-alaçatı-kimono-püsküllü-kimono-kimono-kombini-kimono-modelleri-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-fashion-giydim-Street-style-ananas-kolyeVe bende kendimi en mutlu hissettiğim yerde, Alaçatı’da akşamüzeri çıkmak için böyle hazırlandım. Rüzgarın başkenti olan Alaçatı’da akşamları hafif soğuyan havaya karşı mükemmel bir çözüm olan kimono ları üzerimden eksik etmedim. Bu beyaz püsküllü kimono da onlardan biri!

kimono-kombini-kimono-nasıl-giyilir-kimono-nasıl-kombinlenir-ootd-what-i-wore-turkish-fashion-blogger-best-fashion-bloggerH&M marka ananaslı kolyem ise bu yaz kesinlikle favorimdi.

pineapple-necklace-ananaslı-kolye-hm-ananas-kolye-aksesuar-modası-2014-moda-aksesuar

Happiness_Quote_Happiness-İs-A-Journey-Not-A-Destination (Large)

Happiness-İs-A-Journey-Not-A-Destination-alaçatı-kimono-püsküllü-kimono-kimono-kombini-kimono-modelleri-gleam-fashion-blog-fashion-blogger-ankara-ne-giydim-Street-style-ananas-kolye

Happiness-İs-A-Journey-Not-A-Destination-alaçatı-kimono-püsküllü-kimono-kimono-kombini-kimono-modelleri-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-fashion-blogger-ankara-ne-giydim-Street-style-ananas-kolyeEtek/Skirt Addax Ayakkabı/Shoes Stradivarius

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir