Life Style

Hey Taxi!

Processed with VSCOcam with t1 presetBir film karesi var aklımda. Kadın! Biraz kırgın, biraz üzgün birazda şaşkın ama asıl önemli olan kızgın çok kızgın! Tek kelime etmeden dışarı atıyor kendini Hey Taxi! diye elini kaldırıyor. Sonra ben kanalı değiştiriyorum derken bir süre sonra tekrar aynı kanaldayım. Kadın alışveriş yapıyor. Ne aradığından emin gibi derken diyaloglar beni çok sıkıyor ama yarım saat sonra kendimi tekrar aynı kanalda buluyorum. Şehir hayatından kaçmış bizim esas kadın. Deniz kum güneş üçlemesi yapıyor tek başına

siyah-kalem-etek-hm-kombin-önerisi-gömlek-ofis-stiliFilmin ana konusu ne bilmiyorum, adını da öyle! Ama aklımda bıraktığı imgeler önce küçük bir hazırlık ardından da büyük bir kaçış. Ne kadar kolay ve güzel olurdu değil mi? Şehir hayatı bu kadar kolay olsaydı. Ya da kaçmak bu kadar kolay olsaydı.

Processed with VSCOcam with t1 presetKolay değil biliyorum. O zaman başa çıkmanın yollarını öğrenmemiz lazım. Kendi küçük kaçış planlarımızı hazırlamamız lazım. Kimsenin bilmediği ama bizim çok sevdiğimiz mekanların listesini bir kenara koymak lazım mesela, huzur verici müzikleri bir Play Lİst’te oplamak lazım mesela. Kimseyi duymak istemiyorsak en eğlenceli kulaklığı bulup çekmeceye koymak lazım mesela ya da dostlar biriktirmek lazım seni dinleyecek ya da seninle susacak! Sizin hali hazırda bir kaçış planınız var mı?

Kaçtım ben  xoxo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir