Collaboration

İmpress Yapıştır Çık Tırnaklar

 

Bayramın son gününden herkese merhaba! Şunu söylemek istiyorum ki ojeyi sürüp kurumasını beklemekten nefret edenler olarak bence çok tatlıyız ancak buna bir çözüm üretmenin vakti gelmedi mi? Eh bence geldi. Bu nedenle sizi Beliz Kozmetik garantisiyle Gratis mağazalarında satışa çıkan imPRESS Yapıştır Çık tırnaklar ile tanıştırmak istiyorum.

İmpress yapıştır çık tırnaklar inanılmaz derecede kolay uygulaması ve birbirinden şeker renk ve desenleri ile kesinlikle aklınızı çelecek diye düşünüyorum. Öncelikle bu manikürü uygulamak için bir paket İmpress yapıştır çık tırnak almaktan başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! Çünkü paketin içerisinde gerekli olabilecek her şey mevcut.

Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere İmpress Yapıştır Çık Tırnaklar içerisinden uygulama öncesinde kullanmanız için bir adet tırnak temizleme mendili çıkıyor. Böylece canınız nerde ne zaman isterse anında tırnaklarınızı arındırıp işleme başlayabiliyorsunuz. Bir paketin içerisinden 24 adet tırnak çıkıyor. Bu da 12 size tırnak çeşidi demek. Yani tırnaklarınıza uyumlu olacak size’ları mutlaka bulacaksınız anlamına geliyor. Son olarak da tırnakları yapıştırdıktan sonra fazlalıkları düzenlemeniz için küçük şirin bir törpü bulunuyor.

Gelelim İmpress Yapıştır Çık Tırnaklar’ın uygulamasına! Oldukça basit ve hızlı uygulanıyor ki şaşıracaksınız. Tırnaklarınız ile uyumlu boyutlardaki yapıştır çık tırnakları sıralayın. Altlarındaki yapışkan korumaları çekerek çıkartın ve tırnağınıza bastırarak yapıştırın. İşte hepsi bu kadar. Ekstra yapıştırıcı ve başka gereksiz şeylerle uğraşmanıza gerek yok!

Üstelik bu İmpress Yapıştır Çık Tırnaklar ‘ın onlarca farklı rengi, desenlisi, taşlısı ve French manikür şeklinde olanları mevcut. 7 güne kadar kalıcılığını koruyor. Çıkartmak için ise sadece elinizi ılık suda biraz bekleterek tırnağı çekmeniz yeterli.

En büyük artısı; tırnak boyları bir çok takma tırnak markasına göre biraz kısa sayılır. Bu nedenle fotoğraflardan da fark ettiğiniz üzere oldukça doğal görünüyorlar ve kullanışlılar.

Tek küçük problemi; tırnağın altında bulunan yapışkanlardan dolayı tırnak biraz yüksek durabiliyor bu nedenle tırnağı yapıştırırken iyi bastırdığınızdan emin olun böylece bu sorun ortadan kalkıyor. İmpress manikürün daha öncede dantel desenli olanını denemiştim merak edenler şuraya tıklayarak görebilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir