Genel,  Life Style

İnspiration / Kış Geldi

dergi-ipad-haftasonu-evde-zaman-geçirme-blog-gezintisi-blogger kızlar-blogger girl

Bu haftanın benim açımdan iki gündem konusu var. Birincisi Ankara’nın gereksiz dondurucu soğuğu diğeri ise biten fashionweek’ler e dolayısı ile hafta sonu ilham köşemizin de ilham kaynakları bu iki konu üzerine kurulmuş durumda.

kışın nasıl aksesuar kullanılır-kazak-aksesuar-moda-blog-fashion-street-style-turkish style blog-life style blogHavalar soğuyunca ilk aklıma gelen şeylerden biri aksesuarlarımı atkılar, eldivenler ve kalın montlar içerisinde nasıl sergileyeceğim oluyor. Takip edenler bilir yüzüklere karşı bir takıntım var. Bilmeyenler ise instagrama @gleamfashion yazabilir.

kışın nasıl aksesuar kullanılır-kazak-aksesuar-moda-blog-fashion-street-style-turkish style blog-life style blog-yüzük-yüzük modası-küçük yüzükler-son moda yüzüklerYüzük demişken bu yeni nesil parmağın üst tarafına veya tam orta tarafına takılan yüzükler çok hoşuma gidiyor. Kesinlikle her biri birer arzu nesnesi! Ayrıca çok ince oldukları düşünülürse soğuk havalarda eldiven takarken bizi rahatsız etmez diye düşünüyorum.

kahve-tatlı-değişik sunum önerileriKışın kahvenin ve tatlının her türlüsü mubahtır.

fashionweek-sokak modası-turkish style blog-gleam fashion blog-street style blog-blogger girlsFashionweek demişken. Yine tablo gibi ablalar sokaklarda fink attı. Bizim bu seneki fashionweek’i merakla bekliyorum.

pink-donut-pasta-sweetSoğuk havalarda kalori almaya daha yatkın olduğumuzu hatırlatmak istedim.

kürk-aksesuar-kışın aksesuar-nasıl-kullanılır-aksesuarlarEvet! Konunun ana teması fashionweek ve soğuklar olunca ana temayı üstü kapalı anlatan bir fotoğraf ile özetliyorum. Herkese yeni başlayacak hafta için mutluluk ve stressiz günler diliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir