My Style

İstanbul Day 1

Herkese merhaba, kombin postu yayınlamayalı uzun zaman oldu. Ortalıklardan birazcık kaybolmuş olabilirim. İstanbul’da harika bir hafta geçirdim. O kadar çok gezdim ki gezmenin dışında yaptığım tek şey ise uyumaya vakit bulmaktı. Ancak harika kombin postları ile kaldığım yerden son hız devam ediyorum.

İstanbul’da ilk gün giydiğim lacivert beyaz elbise Mango’dan. Altına giydiğim lacivert topuklu ayakkabılarımı daha önce Koton mağazasından indirimli almıştım. Aksesuar olarak da vazgeçemediğim metal saatimi ve aylar önce Trendyol’dan aldığım metal kolyeyi kullandım. Zaten böyle bir elbisenin çok da fazla bir aksesuara ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. İlk gün neler yaptığımın kısa bir özeti ise fotoğrafların altında. Devamı gelecek takipte kalın.

Akşam yemek yemek için Bahçeşihir’de bulunan Gurme ye gittik. Çeşit çeşit zeytinyağlılar arasından seçim yapmak olduça zordu 🙂 Hepsi birbirinden lezzetli.

Burada isterseniz arka bahçede yemeğinizi yiyebilir isterseniz de alışveriş yapıp doğal ürünleri evinizde tüketebilirsiniz.

Gündüz ise yemek için tercih ettiğimiz yer bir kebapçı idi. Bol İstanbul manzaralı bir gün oldu benim için 🙂

 

 

Ve geceyi böyle sonlandırdık 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir