My Style,  streetstyle

İstanbul Day 3 / Önü Kısa Arkası Uzun Asimetrik Etek

Merhaba, İstanbul günlüğüne kaldığım yerden devam ediyorum. Üçüncü günümüzün çok büyük bir bölümü Sortie’de geçti. Eğlenmek amaçlı değil röportaj amaçlı gittim ve çok güzel iki röportajı tek güne sıkıştırdım. E tabi bu da neredeyse tüm günümüzü aldı diyebilirim.  Röportaj postunu çok yakında sizlere paylaşacağım ve eminim büyük merakla okuyacaksınız. Fırsattan istifade ederek benimde çekildiğim birkaç poz fotoğrafı sizinle paylaşmak istedim.

Önü kısa arkası uzun saks mavi bir etek giydim. Farklı kesim etekler kesinlikle benim favorim. Bu eteği İstanbul’dan bir pasajdan aldım. Hem de çok komik bir fiyata ama kesinlikle şu an favorim. Üzerine giydiğim beyaz gömlek Zara. Yakada zımba detaylı gömlekler de bu yaz oldukça ilgi çekmişti ve çok sevildi. Bu nedenle kış aylarında da tercih edileceğini düşünüyorum çünkü gerçekten ayrıntı çok hoş. Bunlardan edinmek için illa çok fazla paralar harcamanıza gerek yok çünkü bir çok model butüklerde ve ya pasajlarda mevcut. Marka olanla olamayan ürünleri kombinlemeyi seviyorum. Röportaj postlarında görüşmek üzere takipte kalın.

Akşam yemeğini İstiklal Caddesi’inde Yemek Kulübünde yedik ve ben burayı kesinlikle çok sevdim. Yemekler çok lezzetli, servis çok hızlı ve ortam güzel. Daha fazla fotoğraf çekmek isterdim ancak şarj bu ana kadar yetti 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir