Genel

İt Girl Kendall Jenner

Son zamanların parlayan yıldızı Kendall Jenner aynı zamanda tam bir İt Girl! Kendall Jenner boyu kaç, Kendall Jenner kaç yaşında, Kendall Jenner resimleri… Herkes çıldırmış gibi bu kızı arıyor, takip ediyor ve dahası beğeniyor.

Öncelikle Kendall Jenner kimdir olayına baştan hiç giresim yok ama şöyle bir üzerinden geçelim. Malum Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi.  Meşhur realite programları başladığında 11-12 yaşlarında olan Kendall Jenner şimdilerde Fashion Week’lerin en çok aranan mankeni. Bu nedenle kendisine artık açık yüreklilikle model hatta birkaç seneye kadar top model bile diyebiliriz diye düşünüyorum. Kendall Jenner Givenchy, Chanel, Marc Jacobs gibi bir çok ünlü marka için podyuma çıkmış bir çok dergiye cover girl olmuş bir model! Bu ‘model’ kelimesinin bana göre onun hayatında önemli bir yeri var çünkü Kardashian Familyasından bir tek onun ne iş yaptığı belli!

Sonuçta en çok tanıdığımız Kim Kardashian, Khole Kardashian ve diğer Kardashian giller her an TV’de, dergide, Show programlarında, ülke seyehatlerinde, partilerde, davetlerde, defilelerde ama ne olarak? Sadece Ünlü! Peki nasıl ünlü? Zeki ve iyi pazarlamacı bir anne, takıldıkları erkekler, basına sızmış kasetler ve tabi ki XXL kalçalar sayesinde. Tüm bunları düşününce  Kendall Jenner’ın en azından bir mesleği var ve üzerine yazı yazmaya değer diye düşünüyorum.

Üvey ablalarının basen ve boy durumları malum olunca insan merak ediyor tabi Kendall Jenner boyu kaç diye. Ben size söyleyeyim efendim 1.78 boya sahip kendileri. Üstelik ablaları gibi vücudu kum saati şeklinde değil tam bir Victoria’s Secret mankeni kıvamında. Zaten hali hazırda çiçeği burnunda modelimizin en büyük hayali de Victoria’s Secret mankeni olmakmış.

Bilirsiniz ki modelliğe çok erken yaşlarda başlamak gerek. Bunun için pek çok ünlü model şans eseri birileri tarafından sokakta, alışveriş merkezinde keşfedilerek bu işe başlamış olsa da dünya çapında tanınan ve süper zengin bir aileye sahip olunca Kendall Jenner’ın annesi işi pek şansa bırakmadan o kadar çocuğun içinden bari bir tanesi iş güç sahibi olsun diyerek Kendall Jenner’ı modellik yoluna oldukça destekledi. Hatta başlarda birazcık zorladı desek daha doğru olur sanırım. Belki de diğer kızları gibi kalçalara sahip olmadığı için sağda solda ezik kalacak onlar kadar meşhur olup parayı bulamayacak diye de korkmuş olabilir. Her neyse sonuç olarak bu kız cağız da bu işlere minik minik çekimler ile baya erken yaşlarda başladı. Kendall Jenner kaç yaşında diye soruyorsunuz ya hani 1995’li şimdi gidip üzülün bakalım.

Bu birazcık dedikodu yazısı olmuş olabilir. Ancak daha sonraki yazılarda İt Girl Kendall Jenner hakkında stil, makyaj yazıları da gelecek. Ancak diğer pek ünlü kişiler hakkındaki dedikodularımı da okumak isterseniz Cara Delevingne için buraya (  https://www.gleamfashion.com/moda-ikonu-cara-delevingne.html    )  Miranda Kerr için buraya ( https://www.gleamfashion.com/miranda-kerr-stili-makyaji-ve-dedikodusu.html  ) tıklayınız.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir