My Style,  streetstyle

İzmir / Celine Tshirt

 

Duydum ki fake Celine Paris tshirtlerinden giymeyini dövüyorlarmış. Bende İzmir’de gezerken giyeyim istedim. İşte Celine tshirt ve İzmir gezisinden fotoğraflar.

 

Bu yaz bir anda ortalığı saran Celine Tshirtlerden yaz bitene kadar almamak için o kadar çok direndim ki. Ancak İzmir’e gideceğim günün sabahı öyle bir yerde karşıma çıktı ki bu tshirt artık yeter dedim. Madem almayanı dövecekler bari elim değmişken bir siyahını bir de beyazını alayım dedim. Biliyorum önümüz kış ancak ben ceketlerin içine tshirt giymeyi seven bir insanım. Bol bol bulunsun bir kenarda dedim.

 

Şort ve tshirt den oluşan çok basic bir kombin yaptım kendime İzmir’de çünkü bol bol gezecektik ve mümkün olduğunca taksi kullanmayıp şehrin her halini görecektik. Hal böyle olunca da tabi ki o güzelim topuklu ayakkabıların yerini en rahatından kirli mi kirli Converslerim aldı. Aslında Conversleri yanıma bu kombini yapmak için değil yolculukta giymek için almıştım ama sonradan kendime bir aferin verdim çünkü çok işe yaradı.

 

Ve güzel İzmir… Havası, güneşi ve şikayet ettiğim rüzgarı bile insanın tüm motivasyonunu yükseltmeye yetiyor. İzmir’de unutamadığım bir şey daha varsa kesinlikle onar yirmişer aldığımız midye dolmaları. Tabi ki Ankara’da da güzel yapan yerler var ancak Kordon’da satılanların lezzeti bir başka.

 

İzmir’de halk köprüyü öyle güzel boyamış ki Gökkuşağı renklerine, herkesin fotoğraf çektirme adresi olmuş diyebilirim. Tüm şehirlere olduğu gibi İzmir’e de renk katmış bu renkler.

 

E İzmir’e gidip de vapura dönmeden olmazdı değil mi? Evet olmazdı. Bu nedenle ufak bir vapur yolculuğu da yapmış olduk.

 

İzmir postlarının devamı yakında, görüşmek üzere

 

Ne Giydim

Şort / Short: H&M

Tshirt : Pasaj

Ayakkabı / Shoes: Converse

Ceket / Jacket : H&M 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir