Genel,  My Style,  streetstyle

İzmir / Tarihi Asansör

izmir-asansör-gleam fashion-mango-kısa tulum-ne giydim-moda blogları-fashion blogger-tulum kombini-tarihi asansör-lifestyle blog

Merhaba Glean Fashion takipçileri. Yeni bir hafta yeni koşuşturmaca ve yeni sürprizler; umarım sendromsuz bir pazartesi ve harika bir hafta olur. İzmir postları kaldığı yerden devam.

izmir-tarihi asansör-manzara-günbatımı-izmirde gün batımı (Small)Geze geze bitiremedim ben İzmir’i. Akşam üstü Burak ile kendimize yemek yiyecek bir yer arıyorduk. Bu sefer Alsancak’tan ve Kordon’dan farklı bir yer olsun dedik ve hemen Forsquare’den araştırmaya giriştik. Yakınlardaki önerilerde Tarihi Asansör vardı. Hemen bir taksiye atladık. Taksiciden küçük tüyolar aldık ve akşam yemeği yemek için harika bir manzaraya sahip olan Tarihi Asansör’e gittik.

izmir-tarihi asansör-manzara-günbatımı-izmirde gün batımı-izmirde nereye gidilir (Small)

Gün batımının bu kadar güzel olabileceğini hiç tahmin etmemiştim doğrusu. Önce biraz fotoğraf çekildik. Ardından yemek yedik. Yemekleri nasıldı diye merak edenler için söylüyorum ben sadece salata yedim Burak ise pizza. Her ikisi de hiç fena değildi. Zaten oraya sırf manzarası için bile gidilebilir.

izmir-tarihi asansör-manzara-günbatımı-izmirde gün batımı-izmirde nereye gidilir-nerde yemek yenir-güzel manzara fotoğrafları (Small)

Ancak belirtmeden geçemeyeceğim bir durum var ki İzmir’in o meşhur rüzgarı burada damı fena çarpıyor. Ne olur ne olmaz diye yanıma ceketimi almıştım ancak o bile yeterli olmadı. Ekstradan bir şal daha istedim. Yani İzmirli olanlar zaten bilir ama ben turist olarak gidecek olanlara sesleniyorum kışlık mont giyip gitseniz yeridir.

izmir-tarihi asansör-manzara-günbatımı-izmirde gün batımı-izmirde nereye gidilir-nerde yemek yenir-güzel manzara fotoğrafları-izmir-gün batımı-foto (Small)

Bu sadece bir gezi izlenim postu olsa da yine de ne giydim demeden geçemeyeceğim. Mango kısa tulumu daha önce şuradaki yazımda görmüştünüz. Bu yazıdaki tek fark çanta ve ceket!

izmir-asansör-gleam fashion-mango-kısa tulum-ne giydim-moda blogları-fashion blogger-tulum kombini (Small)

Gleam Fashion’ı instagramda takip etmek için @gleamfashion yazmanız yeterli. Herkese sevgiler.

izmir-asansör-gleam fashion-mango-kısa tulum-ne giydim-moda blogları-fashion blogger-tulum kombini-tarihi asansör-lifestyle blog-gleamfashion (Small)

izmir-saat kulesi-fotoğrafları-izmirde gezilecek yerler (Small)

izmir-saat kulesi-fotoğrafları-izmirde gezilecek yerler-ne giydim-blogger (Small)

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir