Collaboration,  Life Style

Juju Fresh İle Detox Zamanı

JujuFresh-detox-cleanse-detox-nedir-ankara-detox-coldpress-dotox-nasıl-yaparımHerkese selam, aslında yaz başlarken deneyimlediğim detox macerasını ancak sizlerle paylaşabiliyorum. Başlangıç olarak detox nedir ile başlamak daha iyi olacak sanırım. Detox; yediğimiz besinlerden ya da aldığımız nefesle birlikte gelen zararlı atıkların dışarı atılmasıdır. Vücudumuzu toksinlerden arındırmaktır. Hastalık oluşturacak ve organlarımızı olumsuz etkileyecek zararlı atıklardan kurtulmamızı sağlayan bu yöntem, aynı zamanda vücudun, organların dinlenmesini ve daha güçlü bir bünyeye sahip olmamızı sağlar.

JujuFresh-detox-cleanse-cleanse-paketi-detox-nedir-ankara-detox-coldpress-dotox-spor-detox-diyet-lifestyleYaz başlamadan Juju Fresh ile detoxu deneyimleme fırsatım oldu. Keşfetmek için çok geç kaldığım bir yöntemdi. Bir gün boyunca (eğer daha önceden deneyimlediyseniz 3 günlük olanları daha çok işe yarıyor) sadece cold press ile hazırlanmış çeşitli sebze sularını içiyorsunuz. Bir günde 6 şişe sebze suyu içmiş oluyorsunuz. Her 2 saatte bir şişe!

JujuFresh-detox-cleanse-detox-nedir-ankara-detox-coldpress-dotox-spor-detox-diyet-lifestylePeki, zor mu? Eğer korktuğunuz şey açlık ise zor olan kısmı kesinlikle burası değil. Çünkü neredeyse hiç açlık çekmiyorsunuz. Düzenli olarak 2 saatte bir midenizi bu sularla doldurmuş oluyorsunuz. Ancak zor olan kısmı Detox ( Cleanse )yapmadan önce asla aklıma gelmeyecek bir şeydi; Tüm gün hiçbir şey çiğnememek! Biliyorum denemeden nasıl hissettirdiğini size asla açıklayamam ama düşünün ki dişleriniz çıktığından beri her gün hem de her gün bir şeyler çiğniyorsunuz ve bunu bir gün boyunca yapmamak inanılmaz zor bir şey. Ben bunun dışında herhangi bir zorluk yaşamadım, açlık hissetmedim.

detox-diyeti-detox-nasıl-yapılırSonbahar mevsimi şehirli insanın tatil modundan çıkıp şehre dönmesi ve şehir de yapacak fazlaca şey bulamadığı için spor salonlarına akın etme mevsimidir. E spora yazılmaya karar veren genç ilk birkaç ay gaza gelip beslenmesine de dikkat edecektir. Eğer niyetiniz ciddi ise spora gitmediğiniz bir gün diyete başlamadan önce dayanabilirseniz 3 günlük yok ilk defa yapacağım dayanamam derseniz bir günlük detox ( cleanse paketi ) programı uygulamanızı öneririm.

detoxun-faydaları-jujufresh-detox-programıYazın aldığınız alkolün, kötü besinlerin günahını çıkartın önce. Ayrıca bir günlük bir detox psikolojinize de çok iyi gelecek. Spora ve diyete daha fazla odaklanmanızı sağlayacak. Ayrıca bağışıklık ve sindirim sisteminiz temizlendiği için yapacağınız beslenme programınız daha başarılı olacaktır.
Eğer Ankara’da iseniz hemen buraya tıklayarak Juju Fresh ile tanışabilir, detox ve içecek detaylarını öğrenebilir, sipariş verebilirsiniz.

Herkese motivasyon dolu günler dilerim. G!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir