Collaboration,  Genel,  streetstyle

Kabanlar ile Klasik Giyim Tarzını Yakalayın!

Mevsimlerin hızlı değişimi modayı da aynı hızla harekete geçirdi ve tasarım ürünlerinin sayısını da gün geçtikçe çoğalttı. Siz de benim gibi tüm bu gelişimin ve değişimin gerisinde kalmak istemiyorsanız moda trendini oluşturan markaları yakından takip etmelisiniz. Hangi markaların modayı oluşturduğunu anlamak ise hiç zor değil. Yaratıcı, yenilikçi, müşteri odaklı, sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip olduğunu düşündüğünüz, konforu ön planda tutan ürünleriyle kendi alanında fark yaratan markalar bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda hem Türkiye’de hem de uluslararası platformlarda bu alanda atak yapan markalardan biri ise DeFacto! Markanın çok sayıda mağaza zinciri olmasına rağmen, üye girişi ile web sitesi üzerinden alışveriş imkânı da sunuyor. Aynı zamanda mobil uygulaması olması da büyük kolaylık sağlıyor.

Bu senenin vazgeçilmezi olan ve bayan müşterilerinin soğuk kış günlerinde içini ısıtacak ve tarzını yansıtacak uzun kaban modelleri ile sokak modasının bir adım daha ileri taşıdığını söyleyebilirim. DeFacto, hem tarz olmak hem de kaliteli giyinmek isteyen kadınlara bol çeşit ve renk seçenekleriyle oldukça yardımcı oluyor. Yaratıcılık ile kaliteyi birleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı başaran DeFacto, uygun fiyat seçenekleri ile pek çok markayı geride bırakıyor. Bayanlara özel uzun kaban modelleri ile DeFacto bu sene giyim sektörünün zirvesini baya zorlayacağa benziyor. Bayan uzun kaban modelleri arasında kaşe ve kürklü kabanlar yer alırken ayrıca spor şıklığı yakalamak isteyenler için kapüşonlu kaban alternatifleri de var. Ayrıca DeFacto, her yıl olduğu gibi bu yıl da kadın müşterileri için gösterdiği hassasiyeti erkek ürünleri için de göstermiş.

 

Uzun yıllar moda olan ve popülerliğini kaybetmeyen erkek kaşe kabanlara yeni bir soluk getirerek, şıklığı ile tarzını birleştirmek isteyen erkek müşterilerine kaliteli ürünler sunmuş.  Kış sezonu moda erkek kaşe kaban ürünlerinin kumaşı ve trend kesimi ile tarz bir görünüm yansıtmak hiç de zor olmayacak. Farklı yaş gruplarına yönelik ürün yelpazesini her geçen gün daha da arttıran DeFacto, sınırsız ürün ve tasarım konusunda kendini sürekli yenilemeye devam edeceğe benziyor. Siz de DeFacto.com.tr ye uğrayarak kendi tarzınızı bulun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir