Collaboration,  Life Style

Kafamızı Karıştıran Önemli Bir Konu; Estetik

Evet, gelelim hepinizin aklındaki soruya; estetik yaptırmalı mı? Yakın zamanda 30 yaşına basmış bir kadın olarak vücudumun bazı bölgelerine kafayı takmış durumdayım ve böylelikle estetik hakkında daha fazla araştırma yapmaya başladım. Biliyorum sizin de aklınızın hep bir köşesinde bu konu. Estetik yaptırmak güvenli mi, istediğim sonucu alabilir miyim, pişman olur muyum vs.

Uzun uzun araştırmalara giriştim bu konu hakkında. Biliyor musunuz Türkiye tam bir estetik cennetiymiş meğerse 🙂 Çok fazla doktor ve çok fazla clinic bulabilirsiniz bunun için ancak doğru isimle ya da doğru clinicle çalışmak sizin, doğal güzel olmakla estetik faciası olmanız arasındaki çizgiyi belirleyecek bir ayrıntı olabilir, bunu unutmayın.

Öncelikle daha önce burun estetiği yaptırarak bu konuda tecrübe edinmiş ve oldukça memnun kalmış bir arkadaşımdan Vanity Clinic ismini duydum. Şiddetle tavsiye etti ancak yine de önce internet üzerinden sonra da sosyal medya üzerinde biraz stalkladım diyebilirim 🙂

Öncelikle Vanity Clinic instagram hesabında doktorların bilgilendirme videolarını izledim, clinic müşterilerinin olumlu geri dönüşlerine şahit oldum. Vanity Clinic’de burun estetiği, kalça ve göğüs estetiği gibi her konuda ihtiyaç duyduğunuz estetik operasyonlar yapılıyor.

Bir de anlatmadan geçemeyeceğim bazı konular var. İstanbul dışındaysanız öncelikle Whatsapp, Facetime ya da Skype üzerinden ücretsiz konsültasyon yapılıyor. Yani sırf ön bilgi edinmek için kalkıp İstanbula gitmenize gerek yok. Sonrasında Estetik operasyon yaptırmaya karar verirseniz, Vanity Clinic’in anlaşmalı olduğu otelde indirimli konaklama ve ücretsiz servislerden de yararlanabiliyorsunuz. Muazzam değil mi?

Daha fazla detay merak ediyorsanız sitenin linkini şuraya bırakıyorum, tıklayın. Vanity Clinic

Sevgiler G!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir