Life Style

Kalinos Balık Restoran Blogger Daveti

kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlarHerkese mutlu haftalar. Ankara’da gidilecek neresi var diyenlere tavsiyelerim devam ediyor. Sürekli yeni yerler keşfetme merakıma rağmen Ankara’da hala gitmediğim bir çok mekan bulabilmek oldukça heyecan verici. Geçen akşam Kalinos Balık Restoran bloggerlara özel bir davet verdi bizde bu sayede birbirinden güzel lezzetleri ve sıcacık mekanı keşfetme imkanı bulduk. Lezzetleri takip etmeye devam edin.

kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-buluşması-gleam-fashion-blog-life-style-blogger-blogger-night-out-blogger-event-ankara-ankaralı-bloggerlarOldukça kalabalık bir grup vardı masada. Geldiğimizde masa birbirinden güzel mezeler ile doldurulmuştu. Mezelerden balık kokoreç daha önce birçok kez merak edip de deneyemediğim bir lezzetti. Böylece oldukça lezzetli bir meze olduğunu keşfetmiş oldum. Mezeler eşliğinde uzun sohbetler ettik. Kalinos Balık’ta ayrıca ut eşliğinde söylenen harika şarkılara da eşlik edebilirsiniz. Tam ortamın ambiyansına uygun şarkılar eşliğinde balık yemenin keyfi de bir ayrı oluyor demedi demeyin.

meze-mezeler-balık-mezesi-kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlarGelelim Kalinos Balık’ın birbirinden güzel ve lezzetli yemeklerine. Soğuk mezelerden sonra kalamar ve karides ile sıcaklara geçmeye başladık. Şunu söylemeliyim ki bu güne kadar yediğim en iyi kalamardı. Bu konuda oldukça ciddiyim. En son Trabzon’da yediğim kalamardan sonra bir çok balıkçıda yediğim kalamarı beğenmez olmuştum. Hatta son zamanlarda kalamar yemeği de bırakmıştım. Ancak ikram üzerine tadına bakayım diye aldığım kalamarı oldukça beğendim. Sonunda Trabzon’da yediğim kadar güzel bir lezzet yakalamıştım. Şiddetle tavsiye edilir.

karides-kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları

kalmar-kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları

kalinos-spacial-yengeç-bacağı-sarma-kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanlarıŞiddetle tavsiye edeceğim bir diğer lezzet ise Kalinos Special. O kadar beğendik ki hemen tarifini almak istedik ama maalesef sadece içerisinde yengeç bacağı olduğunu öğrenebildik. Geri kalanı şefin özel tarifiymiş. Eğer bir akşam dostlarınızla uğramayı düşünürseniz Kalinos Special yemeden dönmeyin derim.

kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlarAna yemek olarak gelen balık ise oldukça lezzetli olmasının yanı sıra tam kıvamında pişirilmişti. Eh balığın ardından gelenektir helva yemek lazım. O kadar sene Trabzon’da yaşadım balığın ardından da çok lezzetli helvalar yedim ancak ilk defa fırında helvayı Kalinos Balık’ta tatmış oldum. Balık sonrası helva olmazsa olmaz. Fırında olması ayrı bir güzellik katmış helvaya. Ancak bu kadar çok şeyin tadına baktıktan sonra helvadan ancak bir kaşık tadabildim.

kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlar-blogger-buluşması-ankaraSonuç olarak efendim Kalinos Balık benden tam not aldı. Aşağıdaki linkte internet sitesini ve adresini bulabilirsiniz. Eğer bir yaz akşamı Çankaya taraflarında bahçesi olan bir balık restoranına gidip eşinizle dostunuzla hem harika bir yemek yemek hem de güzel bir sohbet ortamı hafifi tatlı bir müzik olsun derseniz mutlaka uğramanız gereken bir yer derim.

IMG_4956 (Large)

Facebook hesabı: https://www.facebook.com/KalinosBalik

Twitter hesabı: https://twitter.com/KalinosRest

Instagram hesabı: http://instagram.com/kalinosrest

kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlar-gleam-fashion-blog

fırında-helva-helva-balık-kalinos-balık-restoran-ankara-çankaya-blogger-event-ankarada-gidilecek-mekanlar-ankara yemek-mekanları-ankara-gece-yemek-mekanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir