streetstyle

Kat Kat Giyin

çift-taraflı-şal-kalın-şal-modelleri-ipekyol-kalın-atkı-gleam-fashion-blog-street-styleYaşasın kat kat giyinme mevsimi geldi! Tamam, belki çok da eğlenceli bir durum olmaya bilir ama bence kendimizi birazcık kandırmaktan zarar gelmez. Kış mevsimini nasıl daha eğlenceli yapabiliriz diye düşünüyordum. Sanırım yılbaşı hediyeleri ve kutlamalarını bir kenara bırakırsak kat kat giyinmenin eğlenceli taraflarını keşfetme zamanı gelmiş olabilir.

deri-tayt-sokak-modası-kışlık-kıyafetler-kombinler-moda-bloglarıLahana gibi sarınmak tabi ki pek de cool sayılmaz ama ne kadar kötü olabilir ki? Renkleri ya da desenleri üst üste giymek, uyumu çok da takmamak belki fazlalıkları gizlemek filan! Bu kelimeler sanırım daha ilgi çekici oldu öyle değil mi?

Processed with VSCOcam with a6 presetHer ne olursa olsun sizde kendi mutlu dünyanızda her anınızı sevin, her anınızdan zevk almaya bakın. Tabii ki Polyanacılık oynamıyoruz burada ve bu her saniye için mümkün olmayabilir. Ancak şunu unutmayın elinizden gelenin en iyisini yapın her konuda! Söz konusu anın tadını çıkartmaksa iki kat efor harcamaktan zarar gelmez.

kalın-kazak-kombinleri-kışlık-kombinler-kışlık-giyisiler-giyim-moda-yaşam-tarzı-blogMutlu kalın …

kalın-kazak-elbiseler-elbise-kazaklar-moda-fashion-style

kış-sokak-stili-kışlık-kıyafetler-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-günün-kombini

soğuk-havalarda-giyilecek-kıyafetler-ne-giysem-kışın-moda-blog-öneri-kombin

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir