Genel

Kate Middleton Şapkaları

İngilizlerin şapka aşkını bilmeyen kalmamıştır sanırım. Özellikle de 2. Elizabeth ve Kate Middleton’ın taktığı şapkalar her seferinde gündem konusu olmakla birlikte zaman zaman ilham kaynağı da olmuyor değiller. İngiliz Kraliyet ailesinin şapka aşkı ve Kate Middleton Şapkaları bu günkü inceleme konumuz.

2. Elizabeth’in biyografisini kaleme alan Robert Lacey, İngiltere Kraliyet Ailesinin şapka geleneğini şu şekilde anlatıyor: “Kraliyet şapkası, herhangi bir aksesuardan fazlasıdır. Neredeyse, kraliyet tacının alternatifidir. Her olayda takılan farklı şapkalar, farklı semboller barındırır”. Eh bu cümleden de açıkça anlaşılıyor sanırım o birbirinden ilginç şapkaların neden kafalardan eksik olmadığı.

İngiliz Kraliyet Ailesinin şapkalarını incelerken buradaki asıl kahramanımız ise ailenin en popüler üyesi, Kate Middleton! Kesinlikle sade ve zarif stilinin en belirgin aksesuarı olarak kullandığı şapkaları her yerde fazlaca konuşuluyor. Giydiği her türlü kıyafetle oldukça başarılı bir şekilde kombinliyor şapkalarını Kate Middleton. Neyse ki 2. Elizabeth’in gençlik yıllarının aksine daha modern, çılgınlıktan uzak şapkalar tercih ediyor da bizde şaşkınlık yerine hayranlık uyandırabiliyor. Bu sebeple Kate Middleton şapkaları kesinlikle benim favorim.

Kate Middleton Şapkaları kadar giydiği kıyafetlerle de oldukça ilgi çekici bir düşes! Genç kızlar için kesinlikle bir ilham kaynağı. Eh ortalıkta bu kadar çok ‘crazy style’ tip dolaşıyorken böyle sade ve zarif bir rol modelin olması oldukça sevindirici diye düşünüyorum.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir