Genel

Katty Peryy Vogue Amerika Kapağında

Katyy Perry bu temmuz sayısında Vogue Amerika’nın kapağını süslüyor. Hem de ünlü modacıların birbirinden güzel 2013 koleksiyonları eşliğinde bir Amerikan çiftliğinde.

Katty Perry’nin Vogue Amerika kapağına çıktığı bu düşük omuzlu çiçekli elbisesi Rodarte Fall 2013 koleksiyonundan. Çimenlerin üzerinde öylece otururken muhteşem makyajı ile oldukça masum ve harika görünüyor.

Katty Perry‘nin giydiği bu harika barok görünümlü elbise Valentino Couture Spring 2013 koleksiyonundan. Aşağıdaki fotoğrafta Elbisenin defileden orijinal görüntüsünü görebilirsiniz. Ancak Katty’e ayrı bir yakıştığını söylemek gerek.

Katty Perry için bu çekimde oldukça fazla yoğunlukta kırmızı renkler ve çiçekli desenler kullanılmış. Önümüzdeki kışın trend alarmları şimdiden çalmaya başlıyor anlaşılan.

Katty Perry‘yi peri masalında gibi gösteren bu elbise daha doğrusu elbiseler Zac Posen & Bluemarine ait. Üzerinde harika coverlanmış iki elbise mevcut. Mükemmel modernlikte olan üstteki kırmızı elbisenin içerisinde ipek beyaz elbiseyi giyerek tam bir dönem kadını rolüne bürünmüş Katty Perry. Kırmızı elbisenin orjinali ise bu alttaki Zac Posen elbise.

Katty Perry’nin bu harika kıyafetler içinde ve bu mükemmel doğallıktaki makyajı ile onun 28 yaşında olduğuna inanmak gerçekten zor. Tam bir Amerikan çiftliğini konseptinde çekilen fotoğraflar çok başarılı.

Katty Perry’nin giydiği bu dizayn Rodarte Fall 2013 koleksiyonuna ait.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir